• Неодамнешно
AKIROOD Палецот Зафат за Nikon Z валутна Mirrorless Камера Тело zfc Делукс Метал До Палецот Остатокот Поддршка -Црна

AKIROOD Палецот Зафат за Nikon Z валутна Mirrorless Камера Тело zfc Делукс Метал До Палецот Остатокот Поддршка

Buyers rating:
DEN 575.76

Количина на стоки

Специјално дизајнирани за Nikon Z валутна Mirrorless Камера Тело.Дизајниран натпревари камера тело, не се меша со контроли.Слајдовите во камерата е топло чевли планината, дизајн за подобра заштита на вашата камера.Обезбедува безбедна се одржи во текот на снимањето, се додава удобност додека го држите камерата.Направен од елоксирани алуминиумски легури.На AKIROOD метал палецот одмор можат да бидат опремени за да Nikon Z валутна Mirrorless Камера Тело ZFC 's hot shoe .Дизајниран натпревари камера тело, не се меша со контроли, да обезбеди дополнителна удобност кога го држите камерата.својата уникатна форма овозможува лесен пристап до камерата контроли и да се бира.Димензии : Тежина : .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало

Држи Вашиот Автомобил Чиста и Уредна : Автомобил стакло организатор носителот држи вашиот автомобил ор

DEN 341.52