• Неодамнешно
Четка и Метла Носителот, Imillet Ѕид Монтирани Организатор-Четка и Метла Складирање Алатка за Управување со 5 Топката Слотови и 6 Куки (Беж) (Еден Пакет)

Четка и Метла Носителот, Imillet Ѕид Монтирани Организатор-Четка и Метла Складирање Алатка за Управување со

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

1.Здрав и Силен : На четка и метла носителот организатор е направен од високо-квалитетна пластика.Топката притиснете дизајн овозможува монтирање на опремата на различни големини, може да се организираат најмногу на алатки на вашиот дом или двор. 2.Пролет Натоварени и Не Слајд : во Споредба со гравитацијата контролирани држач, четка,овој има пролет монтирани топки да се одржи на рачки.Тоа може да зафат сè цврсто и сигурно, без лизгање надолу или испаѓање. 3.Простор за заштеда и Разноврсна : Овој ѕид складирање организирате вашата соба.Зачувајте го вашиот простор. 5 ролинг топки и 6 куки дека може да биде срушен за употреба или турка назад.Можете да ја среди вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе. 4.Лесен за инсталација : Со сите завртки и бара да се инсталира со метла носителот и јасен чекор-по-чекор инструкции, дури и најпознатите глупав оние кои лесно може да се инсталира во минути!Ве молиме забележува дека треба користите 1/4 вежба и да отворите кука пред да го инсталирате. 5.Погодна за внатрешна и надворешна употреба : Оваа четка и метла носител е одлично да се користи насекаде во кујната, гаража, двор,перење, провизии, комунални плакарот,подрум или барака.Големината на метла носител е 16.75*2.36*3.15.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат