• Неодамнешно
X AUTOHAUX СТП Автомобил CD Стакло за Чување на Возилото Сонцето Стакло Организатор со 10 DVD Складирање Ракави Браун

X AUTOHAUX СТП Автомобил CD Стакло за Чување на Возилото Сонцето Стакло Организатор со 10 DVD Складирање Ракави

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Доволно Простор за Складирање : сонцето стакло организатор со складирање торба, која може да се сместат некои мали предмети, како што се CD, пенкала, картички, бизнис карта сопствениците, итн, држи вашиот автомобил чиста и уредна.Универзален Производ : големина на организаторот е 11.61"х5.91"(L*W).Таа има 10 CD/DVD простор кој може да го спаси вашиот автомобил простор.Добар Квалитет Материјал : автомобил на сонце стакло складирање торба е направен на СТП, трајни, dustproof, и лесно да се чисти.Едноставен за Инсталација и Отстранување : задниот дел на автомобилот стакло организатор е фиксиран на сонцето стакло со прилагодување бенд, кој нема да го оштети сонцето стакло, и е лесен за инсталација и отстранување, погоден за сонце очила.Ве молиме да се измери големината на сонцето стакло на вашиот автомобил пред да го купат.Забелешка : За безбедност, ве молиме проверете дали производот е лабава пред возење.Ако е така, ве молиме да го поправам за да се избегне опасност кога возите.Сонцето стакло организатор со складирање торба може да се сместат на CD, пенкала, картички, бизнис карта сопствениците, итн.Тоа држи вашиот автомобил чиста и уредна.Автомобилот сонцето стакло складирање торба е направен на СТП, трајни, dustproof, и лесно да се чисти.Задниот дел на автомобилот стакло организатор е фиксиран на сонцето стакло со прилагодување бенд, кој нема да го оштети сонцето стакло, и е лесен за инсталација и отстранување, погоден за сонце очила.Ве молиме да се измери големината на сонцето стакло на вашиот автомобил пред да го купат.Случајот има 10 CD/DVD складирање.Материјал : СТП.Боја : Кафена.Димензија : 29.5x15cm / 11.61"х5.91"(L*W).За безбедност, ве молиме проверете дали производот е лабава пред возење.Ако е така, ве молиме да го поправам за да се избегне опасност кога возите.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. 1 x Автомобил CD Стакло за Чување.Функција : .Сонцето стакло организатор со складирање торба може да се сместат на CD, пенкала, картички, бизнис карта сопствениците, итн.Тоа држи вашиот автомобил чиста и уредна.Автомобилот сонцето стакло складирање торба е направен на СТП, трајни, dustproof, и лесно да се чисти.Задниот дел на автомобилот стакло организатор е фиксиран на сонцето стакло со прилагодување бенд, кој нема да го оштети сонцето стакло, и е лесен за инсталација и отстранување, погоден за сонце очила.Ве молиме да се измери големината на сонцето стакло на вашиот автомобил пред да го купат.Случајот има 10 CD/DVD складирање.Спецификација : .Материјал : PUColor : Brown Dimension : 29.5x15cm / 11.61"х5.91"(L*W).Answer : ___________________________ Note : .За безбедност, ве молиме проверете дали производот е лабава пред возење.Ако е така, ве молиме да го поправам за да се избегне опасност кога возите.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Пакет Се Вклучени : . 1 x Автомобил CD Стакло за Чување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат