• Неодамнешно
Kuriyama BHYA-48ST40ST NST x NST Стил Hydrant Адаптери, Месинг

Kuriyama BHYA-48ST40ST NST x NST Стил Hydrant Адаптери, Месинг

Buyers rating:
DEN 886.56

Количина на стоки

Овие couplers се обезбедени со заклучување функција.безбедност клипови може да биде вметната за да го заклучите рачки, спречување на исклучувањето за време на производот трансфер.Големина 1/2" x 1/2" се снабдува со еден sintered нерѓосувачки челик се справи, големина 3/4" се снабдува со две sintered нерѓосувачки челик се справува.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало

Држи Вашиот Автомобил Чиста и Уредна : Автомобил стакло организатор носителот држи вашиот автомобил ор

DEN 341.52