• Неодамнешно
Ailun 2 Пакет Екран Заштитник Компатибилен за iPhone 12 Про Max[6.7 инчен] + 2 Пакет на камерата Леќи на Камерата Заштитник,Случај Пријателски Калено Стакло Филм,[9H Цврстина] - HD

Ailun 2 Пакет Екран Заштитник Компатибилен за iPhone 12 Про Max[6.7 инчен] + 2 Пакет на камерата Леќи на Камерата

Buyers rating:
DEN 167.52

Количина на стоки

Се работи За i Phone 12 Про Max 6.7 Инчен 2020 калено стакло екран заштитник и на камерата леќи на камерата заштитник.Кој максимална заштита од гребнатини, инциденти, и испакнатините.Ноќно снимање функција : специјално дизајнирани i Phone 12 Про Max 6.7 Инчен леќи на камерата заштитна фолија.Објективот на камерата заштитник усвојува новата технологија на "лесна" интеграција на зголемени реалност, со светлина и ноќно снимање функција, без потреба да се дизајнира флеш дупка позиција, кога блицот е вклучена во текот на ноќта, оригинален квалитет на фотографиите и видео записите може да се обнови.Тоа е 100% сосема нов,Прецизни ласерски сече калено стакло, многу полиран,0.33 mm ултра-тенок калено стакло екран заштитник одржува оригинален одговор чувствителност и допир, со добро допир искуство.Најлесен Инсталација - ве Молиме да се види нашата инсталација видео туторијал пред инсталацијата.Отстранување на прашина и усогласување на тоа правилно пред крај на инсталацијата,без да се грижиш за меурчиња,уживајте во вашиот екран ако тоа не е таму. 99.99% High-definition јасно hydrophobic и oleophobic екран облога ги штити против пот и нафтени остатоци од отпечатоци од прсти,и зголемување на видливоста на екранот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало

Држи Вашиот Автомобил Чиста и Уредна : Автомобил стакло организатор носителот држи вашиот автомобил ор

DEN 341.52