• Неодамнешно
Sizikato Килибар Стакло Чашата и Чинијата Наместете, 5 Мл Чај Шолја Кафе

Sizikato Килибар Стакло Чашата и Чинијата Наместете, 5 Мл Чај Шолја Кафе

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Материјал : Lead-free стакло.Калибар : 3,7 инчи, капацитет : 5oz.Таписерии и убави, цврсти и издржливи, лесен за чистење.Погоден за чај, миризливи чај, кафе, еспресо.Рака мие препорачува, микробранова печка и небезбедна.Sizikato Килибар Стакло Чашата и Чинијата Наместете, 5 Мл Чај Чаша Кафе.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат