• Неодамнешно
Panduit FRTSC4LYL Влакна Тркач Tee Монтирање Капак (Пакување од 1)

Panduit FRTSC4LYL Влакна Тркач Tee Монтирање Капак (Пакување од 1)

Buyers rating:
DEN 2389.20

Количина на стоки

Примена : Центри за Податоци и Telco Централна Канцеларии.За Користење Со : 4x4, Материјал : PC/ABS.Тип На Производ : Tee Монтирање Капак.Подели ги покрие создава radiused 0.75 инчи (19mm) отвор за лесен пристап за да додадете или отстраните кабли.Стандардите се Сретна : Ro HS Согласност, УЛ Наведени да 2024 A Оптички Влакна Кабел Рутирање Собранија во Согласност со применливите тестови во Telcordia ГР-63-CORE Мрежна Опрема Изградба на Системи за Ниво 3. На Влакна Тркач 4x4 Хоризонтална Tee Сплит Поклопецот е задолжително за хоризонтална tee фитинг FRT4 X4 LYL.Snap-На функција им овозможува на маска за да се инсталира и да се отстрани со никаква tools.Подели ги покрие создава radiused 0.75 инчи (19mm) отвор за лесен пристап за да додадете или отстраните кабли.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало

Држи Вашиот Автомобил Чиста и Уредна : Автомобил стакло организатор носителот држи вашиот автомобил ор

DEN 341.52