• Неодамнешно
за Canon EF 24-70mm f/2.8 L II USM Објектив за Зумирање + Фокус Гумени Прстен Замена

за Canon EF 24-70mm f/2.8 L II USM Објектив за Зумирање + Фокус Гумени Прстен Замена

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

Објектив За Зумирање Зафат Гумени Прстен Замена На Дел.Компатибилен со Canon EF 24-70 F4 2.8 mm.Оваа гумени прстен може да се sheathed директно на леќата, тоа е многу лесно да се замени.Сосема нов и висок квалитет. 1 Piece Зум Гумени Прстен ,1 Piece Фокус Гумени Прстен.Опис : - Објектив За Зумирање Зафат Гумени Прстен Замена На Дел. - Компатибилен со Canon EF 24-70 F4 2.8 mm - Ова гумени прстен може да се sheathed директно на леќата, тоа е многу лесно да се замени. - Сосема нов и висок квалитет. - 1 ПОСТАВИ го Зумот Гумени Прстен + Фокус Гумени Прстен.Спецификација : - материјал : пластика - Size : 22*100mm Package Вклучува : 1 Piece Зум Гумени Прстен 1 Piece Фокус Гума Ring We имаат многу години на искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

СЕКИРА Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам 12 мл
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СЕКИРА Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам 12 мл

Секира Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам impeccably чисти косата со моќност од 2во1 шампон и балсам 2 во 1 формула за

DEN 479.76