• Неодамнешно
Joytech Bluetooth Музички Тесла Калем Лак Плазма Звучникот Безжичен Пренос Експеримент Десктоп Играчка Модел SSTC SS02

Joytech Bluetooth Музички Тесла Калем Лак Плазма Звучникот Безжичен Пренос Експеримент Десктоп Играчка Модел

Buyers rating:
DEN 959.76

Количина на стоки

Не заземјување е потребно.Тесла модел Bluetooth активни. Ве молиме да не ја користите оваа тесла под средина со запаливи и експлозивни материјали или затворени серпентина и голема големина метал.Сите на вашите гости сакате да знаете што се случило, icebreaking успех.Bluetooth име : XFW-M18.Ако имате тешко да ја преземете квадратен бран музика или да се поврземе на Bluetooth, беа тука, подготвени да ви помогнеме.Овој модел е специјално дизајнирани за квадратен бран музика.се сврти на глас полека да се избегне голем шок од лак звук.Не аудио жица конекција.Па, ве молам, не дозволувајте вашиот телефон да се добие во близина на тесла калем за да се избегне оштетување.БЕСКРАЈНА ЗАБАВА-Оваа музика тесла е во функција на безжичниот пренос и звучникот, светлина може да гасни цевки и вид на меурчиња.Можете да пребарувате и да даунлоадирате квадратен бран музика онлајн. Напон : 220 V 50/60 HZ.Овој модел е специјално дизајнирани за квадратен бран музика. Производ Големина : 10.Внимание : .Тоа е совршено средство за учење за да предизвика учениците во интерес на науката, исто така, голем подарок.Ние некогаш замислував повлекува на вода, исто така се замисли себеси летање во небото. Не се погодни за луѓе со електронски медицински инструменти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат