• Неодамнешно
COM.ТОП-Акрил Сапун Фармацевт и Четка за заби Носителот Сет, Бања Додатоци во Собата, Countertop Диспензерот за Течен Сапун или Лосион (Sliver/Заоблачено)

COM.ТОП-Акрил Сапун Фармацевт и Четка за заби Носителот Сет, Бања Додатоци во Собата, Countertop Диспензерот

Buyers rating:
DEN 600.00

Количина на стоки

ПРЕМИУМ АКРИЛИК МАТЕРИЈАЛ - кристалните countertop сапун фармацевт е направен од 100% 1-во одделение акрилик материјал кој е повеќе пропадна-доказ од стакло,и повеќе јасни од пластика.Акрилик обезбедува висок транспарентен изглед, па на сапун фармацевт ќе не магла над кога туширање.ИЗДРЖЛИВИ - круг работ дизајн заштита на децата кога тоа држи.За разлика од стаклени шишиња на акрилик сад сапун фармацевт е здрав ако случајно падна надолу.НЕ ПРОТЕКУВАЊЕ - Нашите пумпа глави може да се спречи течни протекување и пластични совети се осигура дека не постои потроши капе кога издавање течности.МОДЕРЕН ДИЗАЈН - пумпа За млазницата се направени од високо квалитетна abs пластика и обоен, како сребро.Едноставен изглед на јасно сапун фармацевт може да се вклопи во секоја соба стил во домот.Можете да го користите како рака сапун во бања, пример, перење на садови за течни шише во кујната, лосион, етерични масла, масла за масажа и многу повеќе.СОВРШЕН за ПОСТАВУВАЊЕ Оваа елегантна акрилик бања сет содржи сапун фармацевт (10.2 МЛ) и четка за заби држачот.L x Wx H е 3.15 x 2.36 x 6.77.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

СЕКИРА Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам 12 мл
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СЕКИРА Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам 12 мл

Секира Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам impeccably чисти косата со моќност од 2во1 шампон и балсам 2 во 1 формула за

DEN 479.76
X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало

Држи Вашиот Автомобил Чиста и Уредна : Автомобил стакло организатор носителот држи вашиот автомобил ор

DEN 341.52
Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот

Карактеристики 15 различни функции за корисна мултикористете алатка.Издржливи ацетат се справи со отпо

DEN 721.20