• Неодамнешно
Mandala Туш Завеса Лагер – 60 X 72 во Полиестер Тешки Туш Завеса со Rustproof Метал Grommet – Мирис Слободни и е Компатибилен со Стандардниот Врнежи

Mandala Туш Завеса Лагер – 60 X 72 во Полиестер Тешки Туш Завеса со Rustproof Метал Grommet – Мирис Слободни

Buyers rating:
DEN 695.76

Количина на стоки

Mandala Задржи Вода Содржани И Заштита На Вашиот Декоративни Туш Завеса Од Нечистотија И Промена На Бојата.Туш Лагер Делува Како Влага Бариера, Така Подови Остане Суво И На Вода, Останува Во Внатрешноста На Бања Туш.Водоотпорен Полиестер Е Impermeable Да Течности.Вашиот Туш Вода Се Собира Во Капки И Работи По Туш Завеса Лагер.Шампон И Сапун Остатоци Никогаш Нема Да Стигнат До Подот Надвор Од Вашиот Туш Завеса.Durably Изградени Со 12 Rustproof Тешки Метали Grommets, Нашите Туш Завеса Се Противи Солзи И Punctures.Athere Се Бројат Конци На Долниот Раб Да Се Одржи Во Место Во Вашата Бања И Оддалечен Од Вашето Тело. 60" X 72" Големина Обезбедува 6 Метри Од Врвот До Дното И Страна-На-Страна Покриеност На Вашиот Туш Единица.Модерната & Уникатни Дизајни Со Печатење, Висока Дефиниција Со Живописни/Светла/Смели Бои, Тоа Е Убаво Дома Декор И Прави Да Уживате Во Бања.Без Мирис, Нетоксичен Големата Чекор Туш Завеса Облоги Не Содржат Штетни Пвц, Хлор, Или Phthalates.Слободни На Штетните Мириса И Груби Хемикалии, Нашите Туш Лагер Припаѓа На Врвот На Вашата Бања Прибор За Шопинг Листа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

8umQualitativeFilterPaper12.5cm, PK100
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8umQualitativeFilterPaper12.5cm, PK100

Предмет : Квалитативна Филтер Хартија; Големината на Порите : 8.0 um; Одделение : CFP2 Квалитативна Филтер Хар

DEN 1687.20