• Неодамнешно
IRONCUBE Ratcheting Шрафцигер Малку Сет со Socket Set 56-Парче, Магнетни Делови со Складирање Случај,Погоден за домашни одржување

IRONCUBE Ratcheting Шрафцигер Малку Сет со Socket Set 56-Парче, Магнетни Делови со Складирање Случај,Погоден

Buyers rating:
DEN 503.76

Количина на стоки

【ДОМА од СУШТИНСКО значење】Дизајниран со најпопуларните големина приклучоци, шрафцигер битови и прецизност битови за домаќинство, гаража, стан, ученичкиот дом, назад на училиште, електроника опрема, очила, накит поправка на проектите, и како подарок. 【ПОВЕЌЕ намени】Содржи 9 парче 1/4 инчи вози приклучоци, 41 парче широк опсег на големина на шрафцигер битови и presision шрафцигер битови, 1 парче 1/4 инчи вози никој лизга на зафат ratcheting малку возач, 1 парче прецизност малку возачот и 2 extenion на сопствениците. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Висока јачина капка гради Хром Vanadium челик делови и легиран челик приклучоци, со термичка обработка дава цврстина и torqueness за високи перформанси. 【ЛЕСНО ДА се ОТСТРАНИ】Ratchet се справи нуди 3 возачот прилагодувања : напред ratcheting, обратна ratcheting, и заклучени во фиксирана положба. 【УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ】Ние сме посветени на продажба на високо квалитетни Рачни алатки и периферни производи.Вашето задоволство е наша прва задача.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро. ►21 x CRV Хром Позлатен Битови (6.3 X 25мм): Рамна глава завртка возач : 4.0, 5.0, 6.0 Филипс-раководител завртка возачот : #1, #2, #2, #2, #3 Pozidriv завртка возач : PZ1, PZ2, PZ3 Torx завртка возач : T10, T15, T20, T25, T30, T40 Хексагонални завртки возач : H3, H4, H5, H6 ►20 x CRV Хром Позлатен Прецизност Битови (4*28 мм) : Рамна глава завртка возач : 1.5, 2.0, 2.5, 3.0 Филипс-раководител завртка возачот : #000, #00, #0, #1 Torx завртка возач : T6, T7, T8, T9, T10, T15, T20 Хексагонални завртки возач : H1.5, Х2.0, Х2.5, H3.0, H4.0 ►9 X-Сиднеј(1/4") : 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12mm ►1 x ADP(1/4", 25мм) : CR-Vr ►1 x Магнетни Продолжување на Окно : 6.3 X60 MM ►1 x Прецизност Продолжување на Окно : 4x60 MM ►1 x Шрафцигер се Справи со Ratchet ►1 x Шрафцигер Рачка за Прецизност Битови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат