• Неодамнешно
INSIGNIA-Безжичен Далечински Shutter Контрола, за Топови, НС-WSCC

INSIGNIA-Безжичен Далечински Shutter Контрола, за Топови, НС-WSCC

Buyers rating:
DEN 681.60

Количина на стоки

Компатибилен со изберете Canon dslr фото апарати За широка употреба.Помага да се елиминира вибрации поради прирачник shutter депресија, Па можете да се пука на слики со crispness и јасност.Батеријата-напојува дизајн Овозможува едноставна безжична употреба (1 CR2025 литиум батерија вклучени).Подобрување на јасноста на вашите снимки со овој Insignia NS-WSCC безжична контрола, кој е компатибилен со изберете Canon dslr фото апарати и го активира shutter далечински да практично се елиминира вибрации предизвикани од прирачникот shutter депресија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат