• Неодамнешно
KZ Сребрена/Сино Хибрид (784 јадра) Надградба на Кабел, HiFi Слушалка Аудио Замена Мешани Жица 3,5 мм Compatile со C PIN

KZ Сребрена/Сино Хибрид (784 јадра) Надградба на Кабел, HiFi Слушалка Аудио Замена Мешани Жица 3,5 мм Compatile

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

【784 core Деби】8 насоки со вкупно 784 јадра, што е повеќе од бројот на конвенционалните жица јадра на пазарот, и носи неверојатни и моќен сигнал на пренос способности. 【Се подобри квалитетот на звукот】Можете лесно може да го замени вашиот кабел со надградена еден.Овој кабел значително подобрување на проширување на висока фреквенција, дебелината на средно фреквенција, и силен потенцијал на ниска фреквенција, создавајќи неверојатно лифтинг ефект. 【Изработка на извонредност】кабелот е елегантна и уредна во изгледот.Покрај тоа, ЦПУ метал директно приклучок со одлична рака чувство, и тоа не е лесно да се оштети и корозија. 【Уво-кука дизајн】На earhook е пре-оформува во најдобар агол да се вклопи вашето уво безбедно и без никакви заплитане, со долго-носење на удобност.Можете да го носат, без разлика што си ужива музика тивко и тоа го прави на спортот. 【12 Месеци гаранција】ќе добие 1 година гаранција и пријателски услуги на клиентите од датумот на купување.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако никакви проблеми, ние сме многу среќни да се обезбеди помош за вас.Благодарение~.Детали за производот име на Производ : Сребрена/сино хибрид (784 јадра) надградба на кабел Материјал : Бакар-позлатен сребрен 7*C+Сина емајлирани бакар 1*C Тежина : околу 44g Должина : околу 1.25 м Приклучок : Метал директно приклучок (3.5 mm) Број на јадра : 98 јадра по влакно, 784 јадра 8 насоки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот

Карактеристики 15 различни функции за корисна мултикористете алатка.Издржливи ацетат се справи со отпо

DEN 721.20
8umQualitativeFilterPaper12.5cm, PK100
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8umQualitativeFilterPaper12.5cm, PK100

Предмет : Квалитативна Филтер Хартија; Големината на Порите : 8.0 um; Одделение : CFP2 Квалитативна Филтер Хар

DEN 1687.20
X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало

Држи Вашиот Автомобил Чиста и Уредна : Автомобил стакло организатор носителот држи вашиот автомобил ор

DEN 341.52