• Неодамнешно
Xbox Безжичен Контролер - Playerunknown е Battlegrounds Ограничено Издание

Xbox Безжичен Контролер - Playerunknown е Battlegrounds Ограничено Издание

Buyers rating:
DEN 1785.60

Количина на стоки

Преживее крајната животот и Смртта борба со Xbox безжичен Контролер - играч непознат е Battlegrounds ограничено Издание.Се последните Еден лево стои со нов и ексклузивен предизвика потпора да ви помогне да остане на целта во финалниот Круг.Уживајте во сопствени копчето мапирање и приклучок во било компатибилни слушалки со 3,5 mm стерео слушалки џек.Вклучува и ексклузивно во-игра содржина и ексклузивна во играта облека поставите инспирирани од страна на контролорот дизајн (PLAYERUNKNOWN Е BATTLEGROUNDS игра и Xbox Live Gold членство потребно.Секој се продава одделно).Вклучува Bluetooth Технологија за игри на Windows 10 Компјутери и таблети.Компатибилен со Xbox Серија X, Xbox Еден, Windows 10. Капка во битка.Преживее Крајната животот и смртта борба со Xbox безжичен Контролер - играч непознат е Battlegrounds limited Edition, Кој во потресени Црна дигитални Кавер-дизајн.Се последниот стои со нов и ексклузивен предизвика потпора да ви помогне да остане на целта во финалниот Круг.Уживајте во Сопствени копчето мапирање и приклучок во било компатибилни слушалки со 3,5 mm стерео слушалки џек.Исто така Вклучува и Bluetooth за игри на Windows 10 Компјутери и таблети.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот

Карактеристики 15 различни функции за корисна мултикористете алатка.Издржливи ацетат се справи со отпо

DEN 721.20