• Неодамнешно
Органски Burp Облека за Бебето, Момчиња, Девојки и Храна за бебиња Стакло Контејнери Пакет - Burpy Крпа Лигавче Унисекс - Burp Платно (Констелација) - 4 мл Течење-Доказ, Microwavab

Органски Burp Облека за Бебето, Момчиња, Девојки и Храна за бебиња Стакло Контејнери Пакет - Burpy Крпа Лигавче

Buyers rating:
DEN 1103.04

Количина на стоки

Широк Рамо Покриеност За Мајки и Татковци - рамо дизајн големина на 21" од 10.5", е доволно голем за да се обезбеди целосна покриеност за рамената, без добивање на било плукаат-прозорци на вашата облека.Органски Памук За Осетлива Кожа - Ние ги користиме на softest и супер-апсорбирање на органски памук која е безбедно за вашето бебе е чувствителна кожа. 5-Pack Burp Облека Set - знаеме дека има новородените е хаотичен и ќе добиете млеко плукаат-ups или puke на вашата облека многу пати во еден ден.На 5-Pack сет на Kea Babies Burp Облека ќе ви помогне со сите хаос, да направат вашиот живот полесно.Од Првично Да се Хранат - Храна на вашето бебе директно од нашите Првично Храна Тегла.За да го користите : Отстранете ги од фрижидерот или замрзнувачот, thaw за 5 минути (фрижидер) или 15 минути (ладилник), да ги отстраните капакот, ја стави во микробранова за да се загрее, и вие сте подготвени да се хранат вашето бебе.Нејзината широка 2.5" тегла отворање овозможува лесен за подготовка на храна и исхрана.Напишете Датуми На Сјајни Капак Површина - Одбележи денот и храна вид на сјајни површината на капакот со избрише маркери и лесно да се избрише исклучување за подоцнежна употреба.Зачувај за да се расправаме за добивање на налепници за да ги пратите на храна.Добивање УМОРНИ со ПЛУКААТ-up ПРОЗОРЦИ И ХАОС?Бебињата плукаат до често во текот на денот и ние постојано мора да се задржи чистење на хаос од нашите soiled кошули и околните области.Тоа е причината зошто ние го направија нашите Kea Babies Burp Е Наместен да биде супер абсорбента и ултра мека за вашето бебе е чувствителна кожа.Cushioned со три слоја на премиум материјали, предната и задната страна се направени од 100% органски памук и средниот слој е направен од високо-квалитет на абсорбента руно.Ти никогаш не ќе мора да се грижите за добивање на вашата облека валкани повторно!МОДЕРНАТА & УНИСЕКС ЗА МОМЧИЊА & ДЕВОЈКИ Нашите Burp Е колекција е совршен за двете бебиња и родителите.Бои и дизајни се погодни за да одговара на било расадник settings.Изгледа лесно модерен и стилски додека burping на вашето бебе или чистење потоа.Зошто Kea Babies Burp Облека? - Три Слоеви на премиум материјали : ултра-меки органски памук и премиум руно за максимална апсорпција - Совршена големина : 21"" од 10.5"" за целосна рамо покриеност на мајки и татковци - Унисекс боја и печатење : Симпатична отпечатоци и неутрални бои ги направи погодна за вашето бебе момче или девојка - Висок квалитет крои : Може да издржи секојдневно перење - Машина перат и фен пријателски : измијте се со ладна и собори сува ниско - Мека и plushy : вашето бебе ќе го сакам толку многу! - Симпатична подарок кутија : совршен бебе туш подарок.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот

Карактеристики 15 различни функции за корисна мултикористете алатка.Издржливи ацетат се справи со отпо

DEN 721.20