• Неодамнешно
Sizikato Чисто Бели Порцелански Сад, Чинијата и Купот на Сет за Ресторан Табела

Sizikato Чисто Бели Порцелански Сад, Чинијата и Купот на Сет за Ресторан Табела

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Материјал : висококвалитетен порцелан.Сад : 4.5 инчи, купот : 3 инчи, чинијата : 7 инчи.Чиста бела, едноставно, издржлив, лесен за чистење.Погоден за семејството, ресторан.Машина за миење на садови и микробранова безбедно.Sizikato Чисто Бели Порцелански Сад, Чинијата и Купот на Сет за Ресторан Табела.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало

Држи Вашиот Автомобил Чиста и Уредна : Автомобил стакло организатор носителот држи вашиот автомобил ор

DEN 341.52
8umQualitativeFilterPaper12.5cm, PK100
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8umQualitativeFilterPaper12.5cm, PK100

Предмет : Квалитативна Филтер Хартија; Големината на Порите : 8.0 um; Одделение : CFP2 Квалитативна Филтер Хар

DEN 1687.20