• Неодамнешно
XXDA Приспособен Фабрика Линеарно Движење Водич Железнички Ширина БУРГАС HGW 1.5 mm 20 mm 25 mm 35 мм 45 mm 55 mm (Боја: HGH15CA, Водич Должина: Другиот)

XXDA Приспособен Фабрика Линеарно Движење Водич Железнички Ширина БУРГАС HGW 1.5 mm 20 mm 25 mm 35 мм 45 mm

Buyers rating:
DEN 938.40

Количина на стоки

Топката линија е дизајниран со контакт агол од 45°, така што тоа може да го издржи еднакви радијална и превртена товари.Радијална и хоризонтална.Затоа, може да се применат за инсталација насока.Покрај тоа, Msa серија кутија.Балансирана preload сила, додека одржување на ниска триење отпорноста да се зголеми ригидност во четири насоки.Погоден за движења кои бараат висока прецизност и висока вкочанетост.Патентираната подмачкување на патот дизајн го прави лубрикант рамномерно распоредени во текот на секоја циркулација коло.Затоа, оптимална подмачкување може да се постигне во било која инсталација насока на подобрување на оперативната точноста, услугата живот и сигурност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

СЕКИРА Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам 12 мл
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СЕКИРА Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам 12 мл

Секира Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам impeccably чисти косата со моќност од 2во1 шампон и балсам 2 во 1 формула за

DEN 479.76
X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало

Држи Вашиот Автомобил Чиста и Уредна : Автомобил стакло организатор носителот држи вашиот автомобил ор

DEN 341.52
Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот

Карактеристики 15 различни функции за корисна мултикористете алатка.Издржливи ацетат се справи со отпо

DEN 721.20
8umQualitativeFilterPaper12.5cm, PK100
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8umQualitativeFilterPaper12.5cm, PK100

Предмет : Квалитативна Филтер Хартија; Големината на Порите : 8.0 um; Одделение : CFP2 Квалитативна Филтер Хар

DEN 1687.20