• Неодамнешно
LJJSMG Дигитални Caliper Прецизни,Caliper Мерење Алатка Микрометар,0-150mm/200mm/300мм Нерѓосувачки Челик Vernier Дебеломер со Екстра-Големи LCD Екран,Инчен/Метрички Конверзија (Големи?

LJJSMG Дигитални Caliper Прецизни,Caliper Мерење Алатка Микрометар,0-150mm/200mm/300мм Нерѓосувачки Челик Vernier

Buyers rating:
DEN 1774.80

Количина на стоки

Мерен Опсег : 150mm/200mm/300мм ; Резолуција : 0.01 mm ; Точност : ±0.01 mm.Појачани Нерѓосувачки Челик; Екстра-големи Екран ; mm/inch conversion.Внатрешни, надворешни и висина, длабочина димензии може да биде лесно и прецизно измерени.На нулта функција може да се користи во кој било момент, за да се овозможи мерење на разликите помеѓу да мерења.Широко се Користи - идеална алатка за широк спектар на индустриски и автомобилски апликации.Дома, DIY и професионална употреба се и високо препорачливо.Ве молиме остатокот увери да го стави на ред, под нормални логистика услови, вие ќе го добиете вашиот купени стоки во рамките 18-25 дена.Големина Име : 0-150mm , 0-200mm , 0-300mm When ќе бараат точно мерење, ќе треба Vernier caliper за точната внатрешна и надворешна точни мерења да 0.01 инчен。Фино полиран не ' рѓосувачки челик рамка и прецизни заклучување на позиционирање, многу издржливи и трајни, обезбедува долг живот, лесно за чување и транспорт на безбедноста。Дигитални Електронски Caliper Vernier Мерач Микрометар Алатка.Направени од најтврдокорните од не ' рѓосувачки челик.Внатрешни, надворешни и висина димензии може да биде лесно и прецизно измерени.Линеарни осетлив систем за мерење;База на мерење на функција : Внатре, надвор, длабочина и чекор мерење。Направен од професионална делови, тоа е тешко и разноврсна, што го прави неопходен за различни задачи.Можете да најдете задоволство во вашата секојдневна работа ако имате прецизност алатка за да се измери не само надворешните димензии, но исто така и внатрешните димензии и длабочина。совршен дигитални caliper е направен од силна појачани нерѓосувачки уште за спротивстави на корозија, и обезбедување дека секогаш ќе планирам без проблеми и да се дадат точни позиционирање.Задоволство Гаранција : Нашите производи ќе донесе повеќе забава и возбуда во вашиот живот.Ви благодариме за изборот и купувањето на нашите производи.Ако имате било производ проблеми, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало

Држи Вашиот Автомобил Чиста и Уредна : Автомобил стакло организатор носителот држи вашиот автомобил ор

DEN 341.52
СЕКИРА Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам 12 мл
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СЕКИРА Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам 12 мл

Секира Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам impeccably чисти косата со моќност од 2во1 шампон и балсам 2 во 1 формула за

DEN 479.76