• Неодамнешно
Дупчалка со спирална бургија Вежба KALAWW дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 1.6x17.7 инчен Градина дупчалка со спирална бургија Спирала Вежба Малку Сија

Дупчалка со спирална бургија Вежба KALAWW дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 1.6x17.7 инчен

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

【Потребните Практични Градинарство Алатка】на тешки челик градина дупчалка со спирална бургија е-МОРА да ИМА алатка за било двор работа.Не само како крушка колонист на растенијата крушка, постелнина растенија, цвеќиња, исто така, како миксер да се меша почви, ѓубрива и бои.Копаат Дупки за ограда мислења, птица фидер столбови, земјата светла чадори и патио. 【Широка Примена】Нашите вежба малку е вашиот избор за садење светилки, potted растенија, зеленчук, цвеќе, голи корен дрвја и грмушки, tilling почвата или колонист кутии, мешање семе, почва, ѓубриво, боја, или количества на вода се меша за hardscapes. 【Лесен За Употреба】Не се лизга хексадецимален диск за да ги собере било 3/8" или поголеми вежба. 【Премиум квалитет】Направени со тешки челик со сјајна црна насликани.Одговараат за мека почва,тревни песок,песок,хокеј на земјата и повеќето од почвата.Но, за хард глина почвата со камен,дупчење ефект е повеќе тешко и бавно. 【Услуги на клиентите】 Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши ова прашање за вас.Дупчалка Со Спирална Бургија Вежба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот

Карактеристики 15 различни функции за корисна мултикористете алатка.Издржливи ацетат се справи со отпо

DEN 721.20
8umQualitativeFilterPaper12.5cm, PK100
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8umQualitativeFilterPaper12.5cm, PK100

Предмет : Квалитативна Филтер Хартија; Големината на Порите : 8.0 um; Одделение : CFP2 Квалитативна Филтер Хар

DEN 1687.20
X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало

Држи Вашиот Автомобил Чиста и Уредна : Автомобил стакло организатор носителот држи вашиот автомобил ор

DEN 341.52