• Неодамнешно
Стерео во автомобил со Bluetooth Автомобил Стерео Recevier Еден Din во цртичка AM FM Автомобил Радио USB, SD-ПОМОШЕН Текст стерео за автомобили со Безжичен Далечински

Стерео во автомобил со Bluetooth Автомобил Стерео Recevier Еден Din во цртичка AM FM Автомобил Радио USB, SD-ПОМОШЕН

Buyers rating:
DEN 887.76

Количина на стоки

Стерео во автомобил со bluetooth : Поддршка за bluetooth hands-free повици,се попогодни за да примите повик додека возите.Текст : Со предниот USB/SD/ПОМОШЕН текст,обезбеди разновидност на репродукцијата на музика режими.Со моќ-исклучување мемориска функција во FM радио,SD и USB режимот.Повеќе EQ сценарио режим : Џез, рок, поп, класична, итн.НАЈДОБРА ПО УСЛУГА: Ние обезбеди 3years онлајн услуга за клиентите,ако имате било какви прашања на стерео,ве молиме да бидат слободни да контакт.Карактеристики : Со bluetooth технологија,поддржува bluetooth репродукцијата на музика и bluetooth hands-free повици.Поддршка FM радио(FM радио фреквенција : 87.5-107.9 Mhz)Со предниот USB порт,SD слот,ПОМОШЕН текст.Повеќе EQ сценарио режим : Џез, рок, поп, класичен, и така натаму.Со моќ-исклучување мемориска функција.Со безжичен далечински управувач(на CR2025 батеријата е вклучен) .Спецификација : Powe Напон : 12 V DCMax Излезна Моќност : 4x50 WBody Големина : 188 MM (Ширина)*58 MM (Висина)*85 MM (Длабочина) Пакет се Вклучуваат : 1 x Bluetooth автомобил stereo1 x Далечински control2 x Моќ cables1 x Корисникот manual Attention : Професионално насочување е потребно за инсталација,ако не, ве молиме да се обратите за помош од стручни лица.Погрешно инсталацијата ќе предизвика краток спој.Важи за да автомобил кој напојување е 12 V DC,не може да се користи во 24 V DC моќност директно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1611.36
8umQualitativeFilterPaper12.5cm, PK100
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8umQualitativeFilterPaper12.5cm, PK100

Предмет : Квалитативна Филтер Хартија; Големината на Порите : 8.0 um; Одделение : CFP2 Квалитативна Филтер Хар

DEN 1687.20
X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало

Држи Вашиот Автомобил Чиста и Уредна : Автомобил стакло организатор носителот држи вашиот автомобил ор

DEN 341.52