• Неодамнешно
DUANYAN Декоративни Бел Мермер Сапун Диспензерот за Бања Кујната Countertop Лосион & Течни Фармацевт Сапун Шише 12 мл, 1 Пакет

DUANYAN Декоративни Бел Мермер Сапун Диспензерот за Бања Кујната Countertop Лосион & Течни Фармацевт Сапун Шише

Buyers rating:
DEN 883.20

Количина на стоки

Материјал на овој производ е направен од природни мермер материјал, текстура е исклучителна и луксузен, и текстура е напредна и нежни и може да натпревар различни бања оркестарот.Сапун шише е изработен од мермер материјал и има отстранлив пумпа главата.Тоа може да се користи за многу години и се повеќе еколошки од пластични шишиња.И текстура на шишето е многу добар, тоа се чувствува мазна и изгледа многу благородна.Refillable фармацевт и е лесно рефил со отстранлив пумпа главата и широко устата.Рака сапун фармацевт пумпа шише.Стилски и практични мермер сапун фармацевт е совршен подарок за подобрување на квалитетот на животот и е совршен подарок за пријателите и семејството.Шишето е убава и исклучителна, а на дното не се лизга ефикасно да го спречува дното и бања маса од на лизгање, и тоа не е лесно да се собори на маса.DUANYAN Декоративни Бел Мермер Сапун Диспензерот за Бања Кујната Countertop Лосион & Течни Фармацевт Сапун Шише 12 мл.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

X AUTOHAUX Универзален Автомобил Камион Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало

Држи Вашиот Автомобил Чиста и Уредна : Автомобил стакло организатор носителот држи вашиот автомобил ор

DEN 341.52