• Неодамнешно
X-DREE 70mm Вертикална Должина Нивото на Водата Следи Сензор Лебди Прекинувачи(Interruttori galleggianti по sensori ди livello D-e-ll'acqua ди lunghezza verticale da 70mm

X-DREE 70mm Вертикална Должина Нивото на Водата Следи Сензор Лебди Прекинувачи(Interruttori galleggianti по

Buyers rating:
DEN 1404.00

Количина на стоки

Име на производ : Постоечкиот Прекинувач;Max Контакт Оценка : Max Контакт Оценка;10 W : 10 W;Max Префрлување Напон : 100 V ВАШИНГТОН.Макс Комутација на струјата : 0.5 A;Max Дефект Напон : 220 V DC;Max Носат Струја : 1А;Max Контакт Отпор : 100mΩ.Максимална Температура : -30°C - +120°C;Материјал : не 'Рѓосувачки Челик, SUS304, 306;Конец Кол(Приближно) : 10мм / 0.39";Конец Должина : 15mm / 0.59".Вклучете Вертикална Должина : 70mm /2.8";Исклучете Хоризонталната Должина : 6.5 см / 2.6";Должина на Кабел : 27cm/ 10.6"(Cambia lunghezza verticale : 70mm /2.8"; Interruttore orizzontale Lunghezza : 6.5 см / 2.6' '; Lunghezza del cavo : 27cm / 10.6' '.Боја : Сребро Тон;Тежина : 59g;Пакет Содржина : 1 x Постоечкиот Прекинувач(Colore : tono argento; peso : 59 g; contenuto della confezione : 1 x interruttore galleggiante. 70mm Вертикална Должина Нивото на Водата Следи Сензор Лебди Switches A плови прекинувач е уред користи за да смисла на нивото на течност во резервоарот.Прекинувачот може да actuate пумпа, индикатор, А-larm, или друг уред.Забелешка : бидејќи тековната дека прекинувачот може да го носи е многу малку(0.5 A), мора да се користи реле или контактор кога тоа е поврзано со оптоварување, реле или контактор не се вклучени овде.Опис на Spanish Interruttori galleggianti по sensori ди livello D-e-ll'acqua ди lunghezza verticale da 70mm Nome prodotto : Interruttore flottante; Valore nominale max contatto : Max.Contatto nominale; 10 W : 10 W; Tensione massima ди commutazione : 100 ν CCCorrente ди commutazione massima : 0,5 A; Tensione massima ди interruzione : 220 V CC; Corrente ди trasporto massima : 1; Resistenza ди contatto massima : 100 m Temperatura massima : -30 ° C - + 120 ° C; Materiale : Acciaio inossidabile, SUS304, 306; Diametro filettatura (Appross.) : 10 mm / 0,39' '; Lunghezza filettatura : 15 mm / 0,59' 'Cambia lunghezza verticale : 70mm /2.8"; Interruttore orizzontale Lunghezza : 6.5 см / 2.6' '; Lunghezza del cavo : 27cm / 10.6' 'Colore : tono argento; peso : 59 g; contenuto della confezione : 1 x interruttore galleggiante.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

СЕКИРА Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам 12 мл
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СЕКИРА Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам 12 мл

Секира Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам impeccably чисти косата со моќност од 2во1 шампон и балсам 2 во 1 формула за

DEN 479.76