• Неодамнешно
Лабораторија Прстен Поддршка, Лабораториски Прстен Retort Поддршка, 60/80/100/120/140/160mm Лабораторија на 304 Нерѓосувачки Челик е Затворен Прстен Retort Поддршка (160mm)

Лабораторија Прстен Поддршка, Лабораториски Прстен Retort Поддршка, 60/80/100/120/140/160mm Лабораторија на

Buyers rating:
DEN 700.80

Количина на стоки

【Апликација】Погоден за биолошки и хемиски лабораториски тест кревет за поддршка на различни beakers, колби, итн. 【Големини】Вкупно 6 различни големини (60mm/2.4 инчен, 80mm/3.1 инчен, 100mm/за 3,9 инчи, 120mm/4.7 инчен, 140mm/5.5 инчи, 160mm/6.3 инчи).Различни големини ги задоволат вашите различни потреби, да ви помогне во различни места. 【Идеална Алатка】Различни големини на прстен retort поддржува за вашиот избор, да ги исполнуваат на вашиот различни потреби.Добра лабораториска асистент, многу практични. 【Висок Квалитет】На retort supporrt е направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, издржливи во употреба.Неговата предност се висока отпорност на киселина и алкално и оксидација. 【Сосема Нов】100% сосема нов висок квалитет право лабораторија прстен retort поддршка, строго се целосно тестирани за да се обезбеди најдобар квалитет пред пратката, се безбедни за употреба.Карактеристики : 1. 100% сосема нов висок квалитет право лабораторија прстен retort поддршка, строго се целосно тестирани за да се обезбеди најдобар квалитет пред пратката, безбедно да се користи 2. На retort supporrt е направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, издржливи во употреба.Неговата предност се висока отпорност на киселина и алкално и оксидација 3. Вкупно 6 различни големини (60mm/2.4 инчен, 80mm/3.1 инчен, 100mm/за 3,9 инчи, 120mm/4.7 инчен, 140mm/5.5 инчи, 160mm/6.3 инчи).Различни големини ги задоволат вашите различни потреби, да ви помогне во разни места, 4. Погоден за биолошки и хемиски лабораториски тест кревет за поддршка на различни beakers, колби, итн. 5. Различни големини на прстен retort поддржува за вашиот избор, да ги исполнуваат на вашиот различни потреби.Добра лабораториска асистент, многу практични Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки челик Тежина : 70-145g/5.1 оз Прстенот со Дијаметар : 60mm/2.4 инчен, 80mm/3.1 инчен, 100mm/за 3,9 инчи, 120mm/4.7 инчен, 140mm/5.5 инчи, 160mm/6.3 инчи (Изборен) Пакет Листа : 1 x Лабораторија Прстен Поддршка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот

Карактеристики 15 различни функции за корисна мултикористете алатка.Издржливи ацетат се справи со отпо

DEN 721.20
СЕКИРА Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам 12 мл
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СЕКИРА Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам 12 мл

Секира Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам impeccably чисти косата со моќност од 2во1 шампон и балсам 2 во 1 формула за

DEN 479.76