• Неодамнешно
TELLUR Автомобил Полнач CCY4 5.4 A (2xUSB + Тип-C), Црна

TELLUR Автомобил Полнач CCY4 5.4 A (2xUSB + Тип-C), Црна

Buyers rating:
DEN 556.32

Количина на стоки

Брзо полнење за уреди кои поддржуваат КК 3.0 технологија.Истовремено полнење на трите уреди.Интегрирани smart технологијата автоматски се приспособува на текст тековната најдобро одговараат на вашите уреди.Поддржува заштита од прекуструјна, краток спој и overvoltage.Нашиот автомобил полнач ќе стане одличен помошник за долги патишта и ќе се обезбеди истовремено полнење на три уреди преку две USB порти и еден Тип-В порта.Со својот едноставен дизајн на полнач лесно ќе се вклопат во вашиот автомобил и да е компатибилна со речиси било кој тип на автомобил.Нашиот автомобил полнач ќе се обезбеди брзо полнење за оние уреди кои се компатибилни со Qualcomm КК 3.0 технологија.Автомобилот полначот има вграден прекуструјна, краток спој и overvoltage заштита, така ќе бидете сигурни дека вашите уреди се полнат безбедно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1611.36
Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот

Карактеристики 15 различни функции за корисна мултикористете алатка.Издржливи ацетат се справи со отпо

DEN 721.20