• Неодамнешно
AODELAN Камера Безжична Shutter Порака за Panasonic GH5, GH5S, G9, FZ100, FZ1000, FZ2500; Олимп: E-М1, E-M5 Mark II, E-M5, Е-M10 Mark II, E-M10, Пен-F, E-P5, E-P3, E-P2, E-P1, E-PL8

AODELAN Камера Безжична Shutter Порака за Panasonic GH5, GH5S, G9, FZ100, FZ1000, FZ2500; Олимп: E-М1, E-M5

Buyers rating:
DEN 837.60

Количина на стоки

AODELAN PEPPLE Безжична Shutter Далечински ви овозможува далечински вашата камера се безжично со предавател и приемник, примачот, исто така, може да се користи како жичен shutter далечински со и без батерии.Далечинскиот поддржува автофокус, со еден истрел, одложен за ослободување и континуирано ослободување, Крушка режим (долга изложеност). 2.4 GHz дигитални радио технологија, анти-мешање, до 80m стабилна работа од далечина.Compatiable со : Panasonic : FZ100, FZ150, FZ200, FZ300, FZ330, FZ1000, FZ2000, FZ2500, Lumix DC-G9, DMC-G1, DMC-G10, DMC-G2, DMC-G3, DMC-G5, DMC-G6, DMC-Г-7, DMC-G85, DMC-GF1, DMC-GH1, DMC-GH2, DMC-GH3, DMC-GH4, DC-GH5, DC-GH5 S, DMC-GX1, DMC-GX7, DMC-GX8, DMC-L1, DMC-L10; DMC G70 W, G70 K, G70 KA, G70 M, G70 H, G80, G80 M, GX80 K2, G81, G81 H, G81 M, L1, L10, LC-1. Compatiable со : Олимп E-М1, E-M5 Mark II, E-M5, Е-M10 Mark II, E-M10, ПЕН-F, E-P5, E-P3 E-P2, E-P1, E-PL8, E-PL7, E-PL6, E-PL5, E-PL3, E-PL2, E-PM2, E-PM1, SP-510 UZ, SP-550 UZ, SP-560 UZ, SP-570 UZ, XZ-1. Leica : V-Лукс 4. НЕ ОДГОВАРА ЗА : OM-D E-М1 Mark II.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

8umQualitativeFilterPaper12.5cm, PK100
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8umQualitativeFilterPaper12.5cm, PK100

Предмет : Квалитативна Филтер Хартија; Големината на Порите : 8.0 um; Одделение : CFP2 Квалитативна Филтер Хар

DEN 1687.20