• Неодамнешно
Wessleco Нож Торба,8-Џеб Готвач Нож Случај Најлон Готвач Патна Торба Торбичка за Складирање Организатор Држачот за Патување Носат(Торба Само)

Wessleco Нож Торба,8-Џеб Готвач Нож Случај Најлон Готвач Патна Торба Торбичка за Складирање Организатор Држачот

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

【ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】Направена од отпорен и висок квалитет на најлон кој ќе се спречи вашиот ножеви од лизгање или расцепен вашата торба и да се обезбеди најголема во сигурност, трајност и трајна употреба. 【PLENTLY НА СОБА】Нож се тркалаат торба има 8 слотови за ножеви кои се движат од paring ножеви до 18" ножеви плус покриени слот, 1slots за дегустација лажици, И zippered торбичка за екстра алатки!. 【ЛЕСНО ДА се НОСАТ】Лесно да се врши од страна на трајни рачка или прилагодлива рамо, рака.И лесно id вашиот нож складирање торба со бизнис картички. 【СОВРШЕН ЗА】Главен нож торба е совршен за вашата случува на работа, кулинарски училиште, кампување, или barbequing.Победи за завиткување вашите скапоцени ножеви во весник за транспорт нив. 【WESSLECO ГАРАНЦИЈА】Wessleco нуди живот време гаранција на нашиот главен торба, гаранција со 100% задоволство услуга.Издржливи Најлон Материјал - Дебел доволно ќе биде отпорен на парчиња.На Прилагодливи рамо, рака - Совршени за кулинарски училиште, работа, патување.Име Картичка Прозорец - Лесно го идентификуваат вашиот нож се тркалаат торба.Брзо ослободување Тока - Водење торба навива цврсто.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот

Карактеристики 15 различни функции за корисна мултикористете алатка.Издржливи ацетат се справи со отпо

DEN 721.20
STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски

На knurled зафат рачка на screwdrivers е ергономски обликувани и направени од страна на ујп материјал за да се спр

DEN 839.76