• Неодамнешно
NXT Технологии 24324338 10-Излез 2 USB Surge Protector 3000 Joules

NXT Технологии 24324338 10-Излез 2 USB Surge Protector 3000 Joules

Buyers rating:
DEN 753.36

Количина на стоки

Се продаваат како 1 Секој. 10 стандард места со 2 USB-A пристаништа (3.4 Amp). 6' Плетенка јаже за дополнителна издржливост.3.000 Joules на заштита.Простор за Заштеда на енергија десен агол приклучокот.LED индикатори покажуваат дека вашиот помагала да се соодветно заштитени.Интегрирани кабелот за управување за да се задржи уреди организирани.Дојде на власт и да се заштити вашиот електроника и електрични уреди од шила со овој NXT Технологии surge protector.Чува различни електроника и опрема во една област вклучен во користењето на оваа surge protector.Осум стандард места и две широко распоредени места ви обезбеди опции за поврзување на различни моќ приклучоци, додека две USB порти нека ви наплаќаат мобилни уреди.Уживајте до 3000 joules на електрична пренапонска заштита за електроника и податоците што ги куќа.Оваа NXT Технологии surge protector е изграден за издржливост и е опремен со 6-нога плетенка јаже за флексибилно поставување. 10 стандард места со 2 USB-A пристаништа (3.4 Amp). 6' Плетенка јаже за дополнителна издржливост.3.000 Joules на заштита.Простор за Заштеда на енергија десен агол приклучокот.LED индикатори покажуваат дека вашиот помагала да се соодветно заштитени.Интегрирани кабелот за управување за да се задржи уреди организирани.УЛ Заверена Внатрешна Употреба. 2 широко распоредени места за над-големина приклучоци.Две задни клучалката слотови за лесно ѕид или маса монтажа.Димензии : 12.95"H x 6.22"W x 1.97"D. До $200,000 Поврзана Опрема Гаранција.Цел живот ограничена гаранција.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски

На knurled зафат рачка на screwdrivers е ергономски обликувани и направени од страна на ујп материјал за да се спр

DEN 839.76
8umQualitativeFilterPaper12.5cm, PK100
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8umQualitativeFilterPaper12.5cm, PK100

Предмет : Квалитативна Филтер Хартија; Големината на Порите : 8.0 um; Одделение : CFP2 Квалитативна Филтер Хар

DEN 1687.20
Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1611.36
Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот

Карактеристики 15 различни функции за корисна мултикористете алатка.Издржливи ацетат се справи со отпо

DEN 721.20