• Неодамнешно
СЕКИРА Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам 12 мл

СЕКИРА Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам 12 мл

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Секира Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам - impeccably чисти косата со моќност од 2-во-1 шампон и балсам. 2 во 1 формула за лесен шампон и климатизација.Се impeccably чисти и се неодоливи на допир коса.Остава момци' губење на чувството мека, допирни и чисти.Супериорен стил започнува со почиста коса.Секој ремек-дело започнува со чистење на платно.Тоа е исто со вашата коса.Ако ви се обидете и восок до тоа во некој вид на стил, кога тоа е валкано, вие нема да добиете многу далеку.Што им треба на мажите шампон и балсам дека е доволно моќни за да експлозијата далеку дневниот валкано и даде на вашата коса целосна-на detox тоа потреби.Тоа е она што Секира Феникс 2 во 1 Шампон и Балсам е за.Земете го во туш, се пенлив, исплакнете (нема повторување), и чекор надвор со чиста глава на косата, тоа е се подготвуваат за стил.Па ќе мириса толку добри како што изгледа.И, бидејќи тоа е и шампон и балсам, ќе заштедите време во туш и простор во вашиот фитнес торба премногу.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки

★Cleaning tool решение : да се создаде уреден и организиран куќа ★Ѕидмонтирани мултифункционален метла рек :

DEN 263.76