• Неодамнешно
YIBANG-DZSW Дигитални Лукс Метар PM6612L Illuminometer LCD Дигитален Аналогни Бар Лукс Метар 20-200000 лукс Рачни Светлина Метар за LED Светло Мерење на Дигитални Photometer (Големина : Без Ба?

YIBANG-DZSW Дигитални Лукс Метар PM6612L Illuminometer LCD Дигитален Аналогни Бар Лукс Метар 20-200000 лукс

Buyers rating:
DEN 1958.40

Количина на стоки

-На PM6612/PM6612 L мулти-функционални светлина метар има пријателски човечки-машина и може да се активира со едноставно притискање на копчињата, Единица и Знак на екранот за лесна за читање. -На ѕвончето активира на копче притиснете за да ве извести дека е ефективен.Со компактен дизајн, тоа е светлина метар со супериорни перформанси, Податоци-hold функција за задржување на мерење на вредноста. - Материјал : ABS; Модел : PM6612 L. -LCD е позадинско осветлување да овозможи изработка и читање мерења во услови на слаба светлина.Рачни дизајн, лесен и компактен, лесен и едноставен за транспорт. -Оваа светлина метар е во можност да се измери на видливата светлина произведена од флуоресцентна светилка, метал-halide светилка, висок напон, натриум, ламби или електрични блескаво светилка за живописни и интуитивен слика на екранот.Материјал : ABSWeight : Прибл. 310g/10.9 oz Model : PM6612 LMeasurement опсег : 0~200000 Lux / 0~20000 FCAccuracy : +3%Резолуција : 0.01 Лукс/0.01 FCDisplay : 2000 counts Light извор на вредноста function Various monochromatic видливи light Analog Бар Indication Auto Range Manual Range Auto Моќ Off MAX/МИН Function Relative Measurement FC/Лукс Единица Selection Data Hold Low Батеријата indication Power Понудата : 1 * 9 V 6 F22 батеријата Боја : Црна & Orange Size (L*W*H) : 17*8.5*4.6 cm/6.7*3.3*1.8.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален

Вистински оем замена дел.Sipromac е основана во 1980 година и е призната во пакување на храна и преработка за п

DEN 4150.32
8umQualitativeFilterPaper12.5cm, PK100
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8umQualitativeFilterPaper12.5cm, PK100

Предмет : Квалитативна Филтер Хартија; Големината на Порите : 8.0 um; Одделение : CFP2 Квалитативна Филтер Хар

DEN 1687.20
guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки

★Cleaning tool решение : да се создаде уреден и организиран куќа ★Ѕидмонтирани мултифункционален метла рек :

DEN 263.76