• Неодамнешно
Sinoblu 5mm да 6mm Стегање Крути Цевки, Поставете Завртка Крути Цевки D20 L25, Алуминиум Вратило Спојка Спојка за Stepper Моторни Серво Мотор CNC Машина 3D Печатач DIY Енкодер

Sinoblu 5mm да 6mm Стегање Крути Цевки, Поставете Завртка Крути Цевки D20 L25, Алуминиум Вратило Спојка Спојка

Buyers rating:
DEN 203.76

Количина на стоки

Функција : Set завртка тип (Стегање-на); Главна Боја : Сребро на ѕвонење.Висок axial оптоварување и вртежен момент капацитет.Вдлабнати завртка глава обезбедува надворешна површина, без големи проекција за безбедност.Елоксирани алуминиумски обезбедува некои отпорност на корозија.На 5mm да 6mm вратило couplers се широко се применува за мали CNC машини кодирање и 3 D принтери Z вратило спојка, поедноставува дебагирање тежина.Цврсти Вратило Спојка, Едно Парче Менгеме на Тип, Без Keyway.Создаден(А) Кол. : 0.2 Во.(5 милиметри); Понесе(Б) Кол. : 0.24 Во.(6 мм); Вкупната Должина 0.98 Во.(25 mm), Надвор Кол. : 0.79 Во.(20 mm).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот

Карактеристики 15 различни функции за корисна мултикористете алатка.Издржливи ацетат се справи со отпо

DEN 721.20
STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски

На knurled зафат рачка на screwdrivers е ергономски обликувани и направени од страна на ујп материјал за да се спр

DEN 839.76
8umQualitativeFilterPaper12.5cm, PK100
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8umQualitativeFilterPaper12.5cm, PK100

Предмет : Квалитативна Филтер Хартија; Големината на Порите : 8.0 um; Одделение : CFP2 Квалитативна Филтер Хар

DEN 1687.20
Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1611.36