• Неодамнешно
CLJ ЗАБ Линеарно Движење Водич железнички, Доведе Топката Завртки 300мм Линеарна Водич Еден Вратило Возење Фаза Трки со 57 Мотор (1605)

CLJ ЗАБ Линеарно Движење Водич железнички, Доведе Топката Завртки 300мм Линеарна Водич Еден Вратило Возење Фаза

Buyers rating:
DEN 288.00

Количина на стоки

МАТЕРИЈАЛ : Завртка линеарна упатство е направено на рафинирани алуминиумска легура, лесни, но висока јачина.СО МОТОРОТ : се опремени со мотор 57 на висока сигурност и доверливост.МУЛТИ-МОДЕЛ : Ние снабдување 3 видови на топката завртка на различни дијаметар и кружен удар мотор.ПЕРФОРМАНСИ : Висока прецизност процес со ликовната уметност, водич е точна и работни неспокојот.ФУНКЦИЈА : водич е стабилна и има одлични перформанси за време на употреба.Имаме долгогодишно инвентар и брз логистичка одговор.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Спецификација : Материјал : Алуминиум Легура Ефективни патување : 300 mm Помине Водич : 1204/1605/1610 (изборен) Помине Водич Дијаметар : 12mm / 16mm / 16mm Кружни Моторни Должина : 4mm / 5mm / 10мм Моторот : 57 Мотор Апликација : Automatic Пакет листа : 1 x Линеарна Водич Завртка.

Карактеристики на стоката

Material:
Aluminum Alloy
Effective trip:
300 mm
Pass Guide:
1204/1605/1610 (optional)
Pass Guide Diameter:
12mm / 16mm / 16mm
Circular Motor Length:
4mm / 5mm / 10mm
Engine:
57 Engine
Application:
Automatic
Package list:
1 x Linear Guide Screw :

Купувачи како што сакаат

Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1611.36
Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален

Вистински оем замена дел.Sipromac е основана во 1980 година и е призната во пакување на храна и преработка за п

DEN 4150.32
Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот

Карактеристики 15 различни функции за корисна мултикористете алатка.Издржливи ацетат се справи со отпо

DEN 721.20
8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски

Доволно да го користите : ќе добиете 8 парчиња од нерѓосувачки челик, храна за миленичиња лажици во црна

DEN 287.76
STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски

На knurled зафат рачка на screwdrivers е ергономски обликувани и направени од страна на ујп материјал за да се спр

DEN 839.76