• Неодамнешно
Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот

Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот

Buyers rating:
DEN 721.20

Количина на стоки

Карактеристики 15 различни функции за корисна мулти-користете алатка.Издржливи ацетат се справи со отпорен на оштетувања од растворувачи и употреба на хемикалии.Поддржани од страна на доживотна гаранција за ваше задоволство.Патентираната Husky 15-во-1 Шрафцигер/Орев Возачот вклучува справи со хексадецимален диск, 3 реверзибилна шахти) и 4 двострано битови.Се намали бројот на поединечни screwdrivers и орев возачи во вашата рака со ова повеќе големини алатка.На високо-одделение трајни ацетат се справи со отпорен на оштетувања од растворувачи и употреба на хемикалии и топката и пролет задржување во окното и да се справи понудат еден позитивен одговара.На битови се прецизност формирани за отпорност на камп-out и за подобро ангажман со сврзувачки елементи.Боја кодирани орев возачи со ласерски гравирани ознаки за подобра идентификација.Калифорнија жители : видете Предлог 65 информации Тешки ацетат се справи нуди јакост, издржливост и отпорност на растворувачи и употреба на хемикалии Топката и пролет задржување во окното и да се справи понудат еден позитивен одговара Прецизност-формирана битови се обезбеди отпорност на камп надвор и подобро ангажман со сврзувачки елементи Хром-обложено вратило отпорен на корозија Боја кодирани орев возачот големини за брза идентификација Ласерски enthed орев возачот ознаки за лесна идентификација Битови вклучуваат дупчиња : 3/16 во., 1/4 во., 5/16 во., 3/8 во., филипс : #1, #2, #3, #4 Нут вклучуваат 3/16 во., 1/4 во., 5/16 во., 3/8 во., 7/16 во., 9/16 во.и 3/4 во.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален

Вистински оем замена дел.Sipromac е основана во 1980 година и е призната во пакување на храна и преработка за п

DEN 4150.32
8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски

Доволно да го користите : ќе добиете 8 парчиња од нерѓосувачки челик, храна за миленичиња лажици во црна

DEN 287.76
Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање

БЕЗБЕДЕН, ХИГИЕНСКИ простор за ЧУВАЊЕ Компактен тежок случај со целосна магнетни поставата брави во ва

DEN 139.20
guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки

★Cleaning tool решение : да се создаде уреден и организиран куќа ★Ѕидмонтирани мултифункционален метла рек :

DEN 263.76