• Неодамнешно
Гуштер Кожи DSP Контролер Зафат за Xbox Еден Контролори – Xbox Еден Компатибилен Игри Зафат 0.5 mm Дебелина - ПРЕД се Сече на Парчиња - Лесно да се Инсталира – 10 Бои (Црна Кав

Гуштер Кожи DSP Контролер Зафат за Xbox Еден Контролори – Xbox Еден Компатибилен Игри Зафат 0.5 mm Дебелина

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

На Гуштер Кожи XBOX Еден Зафат беше изградена надвор години истражување да се создаде совршена XBOX Еден Контролер Зафат за хардкор XBOX и секојдневен гејмерите XBOX гејмерите.Гуштер Кожи DSP Зафат е лидер во рака зафат интерфејс.Нашите XBOX Еден Контролер Зафат е направен со DSP Durasoft Полимер кој е чувствуваат е за разлика од било каков синтетички каучук.Нашите XBOX Еден Игри Зафат може да биде само навистина ценети од страна на допир и еднаш ќе го пробате, ќе се прашуваат како што некогаш ги користи вашите контролер без еден!.На Гуштер Кожи XBOX Еден Игри Зафат е мулти-текстура зафат создадени за оптимизиран се чувствуваат и контрола.Нашите XBOX Еден Контролер Зафат е направен со ултра-удобно лизга-отпорни полимерни материјали.Нашите XBOX Еден Зафат е Пред се Сече на Парчиња, кои се лесно да се инсталира во 3 минути или помалку.Ние направивме стратешки форми за максимална покриеност, комфор и крајната перформанси.На Гуштер Кожи XBOX Еден Контролер Игри Зафат беше тестиран од страна на врвни играчи во заедницата и тие сакаше нашиот стисок и ќе сакаат тоа да!Тест тоа од денес со Слободни & Брза Испорака.Гуштер Кожи DSP XBOX Еден Контролер Зафат – XBOX Еден Игри Зафат 0.5 mm Дебелина - ПРЕД се СЕЧЕ на ПАРЧИЊА - Лесно Да се Инсталира – 10 Бои.Гуштер Кожи DSP PS4 Контролер Зафат – PS4 Игри Зафат - Play Station 4 Зафат 0.5 mm Дебелина - ПРЕД се СЕЧЕ на ПАРЧИЊА - Лесно Да се Инсталира – 10 Бои.Гуштер Кожи Nintendo Switch Радост-Един Зафат – DSP Switch Радост-Един Контролер Зафат 0.5 mm Дебелина - ПРЕД се СЕЧЕ на ПАРЧИЊА - Лесно Да се Инсталира – 10 Бои.Гуштер Кожи DSP Компјутерски Глушец во Стапица – Игри Глувчето за Контрола 0.5 mm Дебелина – се Сечат за Да одговараат - Лесно Да се Инсталира – 10 Бои.Гуштер Кожи DSP XBOX Еден Контролер Зафат – XBOX Еден Игри Зафат 0.5 mm Дебелина - ПРЕД се СЕЧЕ на ПАРЧИЊА - Лесно Да се Инсталира – 10 Бои.Гуштер Кожи DSP PS4 Контролер Зафат – PS4 Игри Зафат - Play Station 4 Зафат 0.5 mm Дебелина - ПРЕД се СЕЧЕ на ПАРЧИЊА - Лесно Да се Инсталира – 10 Бои.Гуштер Кожи Nintendo Switch Радост-Един Зафат – DSP Switch Радост-Един Контролер Зафат 0.5 mm Дебелина - ПРЕД се СЕЧЕ на ПАРЧИЊА - Лесно Да се Инсталира – 10 Бои.Гуштер Кожи DSP Компјутерски Глушец во Стапица – Игри Глувчето за Контрола 0.5 mm Дебелина – се Сечат за Да одговараат - Лесно Да се Инсталира – 10 Бои.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски

Доволно да го користите : ќе добиете 8 парчиња од нерѓосувачки челик, храна за миленичиња лажици во црна

DEN 287.76