• Неодамнешно
(3 Парчиња) Beukei Компатибилен за Nokia G300 5G Екран Заштитник Калено Стакло, (6.52 инчи) екран Чувствителен,Случај Пријателски, 9H Цврстина

(3 Парчиња) Beukei Компатибилен за Nokia G300 5G Екран Заштитник Калено Стакло, (6.52 инчи) екран Чувствителен,Случај

Buyers rating:
DEN 362.40

Количина на стоки

Специјално дизајнирани за Nokia G300 5 G само, да обезбеди максимална заштита за екранот на уредот.Hydrophobic и Oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.Многу одговорно, чувствителен со јасност и ја задржува вашиот телефон е оригинална 3 D touch чувство без никакви пречки. 2.5 D Заоблени Рабови : Обезбеди повеќе Мазна рака чувство на сите рабови.Beukei ви обезбедува пријателска услуга на клиентите.Треба да имате било какви проблеми со нашите производи ние ќе се потрудиме да ви помогне.Компатибилни Модели на телефони : Nokia G300 5 G Боја : транспарентна Пакување Содржина : 3 x Калено Стакло Екран Заштитник 3 x Прашина крпа 3 x Влажни Брише 3 x Прашина Отстранување Стап Функција 2.5 D Круг РаботДизајниран со помала покриеност на работ на филмот и не се меша во случајот Високо одговор со 99.99% точност. 9 H цврстина анти-нула, анти-екран кршење, добра отпорност.Анти-отпечатоци слој, нема отпечатоци од прсти, да ги задржи на екранот чисти.Меурчиња-го Ослободува, меурчиња ќе исчезне во рок од 24 часа.Како да се инсталира : ЧЕКОР 1 : После миење на рацете, по-позиција на екранот заштитник на уредот (лепило страна надолу ).ЧЕКОР 2 : Чистење на екранот на вашиот уред со Влажни Брише, а потоа избришете лево течност со микрофибер крпа.ЧЕКОР 3 : Чистење на прашина на екранот со сина прашина-апсорбира.ЧЕКОР 4 : Излупете исклучите некоја заштитна фолија од стакло екран заштитник.ЧЕКОР 5 : Притиснете го центарот на стакло екран заштитник и лепило ќе се применуваат себе.ЧЕКОР 6 : Отстранете мали меурчиња со нежно притискање нанадвор од центарот (се Овозможи 24 часа за помали меури целосно да исчезнат).Цел живот Замена Гаранција : Beukei ви обезбедува пријателска услуга на клиентите.Ако имате било незадоволство со нашите производи , замена ќе се навредуваат за вас, без каков било надомест.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1611.36
Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање

БЕЗБЕДЕН, ХИГИЕНСКИ простор за ЧУВАЊЕ Компактен тежок случај со целосна магнетни поставата брави во ва

DEN 139.20
STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски

На knurled зафат рачка на screwdrivers е ергономски обликувани и направени од страна на ујп материјал за да се спр

DEN 839.76
guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки

★Cleaning tool решение : да се создаде уреден и организиран куќа ★Ѕидмонтирани мултифункционален метла рек :

DEN 263.76