• Неодамнешно
StarTech.com Двојна Порта Автомобил Полнач со Молња Кабел и USB Порт – Висока Моќност (21 Вати / 4.2 Amp) - Двоен iPad Автомобил Полнач - Црна

StarTech.com Двојна Порта Автомобил Полнач со Молња Кабел и USB Порт – Висока Моќност (21 Вати / 4.2 Amp) -

Buyers rating:
DEN 582.00

Количина на стоки

1 x 2.1 Молња полнење кабел. 1 x 2.1 USB 2.0 порта.Компактен дизајн.Наполнете две i Pad таблети истовремено користејќи го вашиот автомобил полнење порта и на нашите високо-придвижуван полнач.Наполнете две таблети во автомобил.Молња 2 порт автомобил полнач.Црна Двојна Порта Автомобил Полнач со Молња Кабел и USB Порт – Висока Моќност (21 Вати / 4.2 Amp).Црна.Се обезбеди на сите вашите мобилни уреди наплаќа, додека патување.Компактен Дизајн.наполнете Две Ipad Таблети Истовремено, Користејќи го Вашиот Автомобил Полнење Порта И на Нашите Високо-придвижуван Полнач.Дали Ви Се Carpool Да Се Работи И Треба Да Фрлам Паричка Да Се Види Кој Ќе Го Добие За Полнење На Нивните Таблет На Патот До Канцеларијата?Не Треба Да ја Полните Вашиот Таблет И Телефон Во Исто Време, Така Што Тие се И Подготвени Да се Користи Од кога Ќе Стигнат до својата Дестинација?Без оглед на Вашата Ситуација, Оваа Двојна порта Автомобил Полнач Нуди Високо-придвижуван Решение За Полнење на Двата Мобилни Уреди Истовремено, Додека Сте На Пат.Истовремено Полнење Можете Да го Полните Било Молња Мобилен Уред, Вклучувајќи го и Вашиот Ipad Или Iphone, го Користите Овој Пригоден 2-во-1 Адаптер.Плус, Бидејќи Кабелот Е поврзан Директно На Полначот, Тоа Нема Никогаш не смеат да Се Изгуби Во Вашето Возило, Или Се Само Надвор Од Дофатот Додека Возите.Интегриран Usb Порт Ви Дава Опција Да Се Наплаќаат Дополнителни Apple Уред, Вклучувајќи Втор Ipad, Во Исто Време, Или Преку Посебна Или .Не Мора Втор Apple Уред?Исто Така, можете Да ја Полните Микро Usb Или Мини Usb-от за Мобилни Уреди Со Овој Адаптер, Како што Е паметен Телефон, Таблета, Или Gps Користење На Usbhaubmb1mw Текст=мини/micro Usb Кабел.Високо-придвижуван Полнењето Без Разлика Што Ќе Изберете Да ја Полните, Секогаш Можете Да Бидете Сигурни дека Ќе Имаат Точни Бесплатно Достапни За Сите Вашите Мобилни Уреди.Секој Полнење Порта Обезбедува 2.1 а На Власта Да се Осигура Дека Ќе Имаат Доволно Моќ Да Наплаќаат Сè, Од Еден Телефон На Таблета.Без разлика дали Сте Полни Две Таблети Во Исто Време Или Полнење На Телефон И Таблет, Можете Да Бидете Сигурни дека Сите На Вашите Мобилни Уреди Се Подготвени Кога Ќе Им Треба.На Трајни Usblt2pcarb Црна Dual-порта Автомобил Полнач Е Поддржан од Страна на Startech.com's 2-годишна Гаранција за Да се Обезбеди Сигурен Перформанси.Повеќе Од Производителот ја Полните вашата Молња мобилни дигитален уред со користење на интегрирани Молња полнење кабел, додека полнењето на втор мобилен уред со користење на вградената USB 2.0 порта.Се погледне за Star Tech брендирани пакување за да се обезбеди што се добива вистински Star Tech производ. 1 - Молња Автомобил Полнач со additonal USB Полнење Порт - Висока Моќност 21 Вати / 4.2 Amp.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски

На knurled зафат рачка на screwdrivers е ергономски обликувани и направени од страна на ујп материјал за да се спр

DEN 839.76