• Неодамнешно
Modelcraft Скалпел Алатка Сет со 5 x Ножеви, 23cm, Сребро.

Modelcraft Скалпел Алатка Сет со 5 x Ножеви, 23cm, Сребро.

Buyers rating:
DEN 373.20

Количина на стоки

Издржливи нерѓосувачки челик скалпел сет, идеален за фино аглеста парчиња и детали работа.Совршен за резба, гравирање, пирсинг, напад, стружење, scribing & кроење.Лесно да се контролира за прецизно сечење со тенок се справи и вграден во зафат.Идеален за хоби, уметност, занает & помали DIY задачи.Скалпел со 5 x Број 11 нерѓосувачки челик нож ножеви вклучени.Опис на производот Скалпел поставите идеален за фино агол намалувања & прецизни кроење.Сет Содржи : Скалпел Сет Од Не ' Рѓосувачки Челик.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат