• Неодамнешно
FUYU FSL40 Линеарна Водич Фаза Движење Actuator XY Превод Фаза XYZ Слајд Табела X=300мм мозочен Удар, Y=200mm Ударот, Z=100mm Удар Линеарна Железнички Фаза Топката Завртка Модул Diy Руте?

FUYU FSL40 Линеарна Водич Фаза Движење Actuator XY Превод Фаза XYZ Слајд Табела X=300мм мозочен Удар, Y=200mm

Buyers rating:
DEN 623.76

Количина на стоки

Оваа линеарно движење фаза може да се користи на cnc машина за дупчење,сечење,заварување,сликарството,и гравирање итн.Nema 23 stepper моторни биде моќта на секоја водич,осигурете се обезбеди доволна моќ за вчитување капацитет.Завртка M4 од страна на секој линеарна упатство за инсталирање ограничување на swtich eaisly.X оската удар опсег од 100-1000mm, Y оска удар опсег од 100-1000mm, Z оската удар опсег од 50-500mm.Висок qualtiy G1605/G1610 топката завртка линеарна водич точноста на линеарно движење фаза до ±0.03 мм,помал шум кога се работи.Изберете различна должина удар за секоја водич како што е подолу : ASIN : B0784 G4 TYM 100mm удар ASIN : B077 Q7 QGF6 150mm удар ASIN : B077 Q8 T6 Y3 200mm удар ASIN : B078 BQ6 NBD 250mm удар ASIN : B077 QLVRRB 300мм удар ASIN : B077 QD96 W1 350mm удар ASIN : B0784 G53 D4 400mm удар ASIN : B077 QHNCS7 450mm удар ASIN : B077 Q8 LVLW 500mm удар ASIN : B0784 FYLWV 600mm удар ASIN : B077 QD97 SW 700 мм удар ASIN : B078 BPZM1 T 800mm удар ASIN : B077 QHND39 900mm удар ASIN : B0784 G58 S7 1000mm stroke After одберете треба удар должина на секоја водич,додадете ASIN : B07 DVYM6 BG и одбраната водич во количка да се направи compeled линеарно движење system This објект се врши на : 1.) Линеарни водич фаза*4 2.) Граница вклучите*6 3.) Поврзување на панели за полнење и towline Contact нас кога имате прашања или ви се потребни за персонализација, ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 1 работен ден.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1611.36