• Неодамнешно
Елита Џамбо Дизајн Печат, 10 Милиметри, Тројна Спирала | PUN-225.25

Елита Џамбо Дизајн Печат, 10 Милиметри, Тројна Спирала | PUN-225.25

Buyers rating:
DEN 470.16

Количина на стоки

Одлично за печат дизајни во метал за накит проекти и други занаети.Направени на стврднат алатка челик.Месо тело е 8 милиметри во пречник со 10 millimeter плоштад главата. 2-3/4 инчи долго.Вклучува 1 печат.Ќе бидете сигурни дека да се сака ЕВРА АЛАТКА Елита Џамбо Дизајн Печат.Овие марки се страшно кога сте во потрага да ги красат сребро, месинг и други метали.Што подобар начин да се направи вашиот накит стојат надвор отколку да го персонализирате тоа и да го направи уникатен?Употреба на овие марки со цврста површина, како што се клупата блок.Печатот е 2-3/4" долго.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1611.36
Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален

Вистински оем замена дел.Sipromac е основана во 1980 година и е призната во пакување на храна и преработка за п

DEN 4150.32