• Неодамнешно
Bellcom Hd-cvi за Спречување на Криминал 1pcs Камерата Поставена [4 Канали за Безбедност DVR + 1080p 2.0 мегапикселна, Висок Квалитет на Сликата Hi-vision Ноќ Визија на Камерата, Белат?

Bellcom Hd-cvi за Спречување на Криминал 1pcs Камерата Поставена [4 Канали за Безбедност DVR + 1080p 2.0 мегапикселна,

Buyers rating:
DEN 1454.40

Количина на стоки

2.0 Мегапикселна , висок квалитет на сликата CVI камера со најновите спецификации!Компатибилен со Hi-Vision, тој е способен за следење на слики во детали, како и!.Движење откривање снимање само кога движење на објектот е откриен и континуирано снимање за 24 часа!Снимањето исто така, може да се одреди датум за одреден ден и време!Потребно за снимање на податоците може да биде делумно се поткрепени со помош на USB-флеш меморија!.Постојните ко-axial кабел може да се користи како што е♪ клучна CVI функција со најновите спецификации♪.Доаѓа со флексибилни монтажа, која може да се инсталира на отворено секој ѕид или плафон.Со својата отпорен на вода го оценувате IP67,тоа исто така може да се инсталира на отворено♪. [Главниот CVR Функции] Видео, Текст : До 4 камери може да се поврзе Излез се прикаже : VGA 1/HDMI 1 Бр.на USB (2.0) порт : 2 Снимање тип : Континуирано снимање, движење за снимање, закажано снимањето Опремени со делумни резерви функција *посебна USB флеш меморија е потребна.Потребни локација може да се пребаруваат брзо користење на едноставни снимање и репродукција функции снимениот квалитетот на сликата може да се прилагоди на начин ви се допаѓа со прилагодување на квалитетот на сликата и рамка стапка.Стари податоци е автоматски избришана и препишани од страна на ново снимање на податоци од хард дискот автоматско заменување функција. [Главниот CVI Камера Спецификации] ・Камера со резолуција : 2.0 мегапиксели ・Инфраред работи растојание 15 милиони ・IP67 дизајн кој е анти-прашина и водоотпорен ・Опремена со f=3.6 милиметри широк агол леќа ・ТВ Систем NTSC ・1pcs [Опис на Производот] HDCVR рекордер x 1 Оперативен глувчето x 1, Упатството (за снимач) x 1 Камерата x 1, камера кабел (20 милиони × 1), power адаптер x 1 *VGA кабел LAN кабел, HDMI кабел, надзор и се следат и на хард дискот се продаваат посебно и не се вклучени.Додатоци освен оние наведени во горенаведениот опис на производот не се вклучени, како и.Мрежа функција За корисници со паметни телефони, далечински мониторинг може да се постави лесно со користење на постојните Wi-Fi средина и посебен стан.Детални setup метод е достапен на youtube.За да го видите видео, барање за "CVI bouhankoubou" на youtube и видете "Безбедност камерата на bouhankoubou : iphone далечински прилагодувања за еден-мегапикселна HD спречување на криминал камера ".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1611.36
STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски

На knurled зафат рачка на screwdrivers е ергономски обликувани и направени од страна на ујп материјал за да се спр

DEN 839.76
Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање

БЕЗБЕДЕН, ХИГИЕНСКИ простор за ЧУВАЊЕ Компактен тежок случај со целосна магнетни поставата брави во ва

DEN 139.20