• Неодамнешно
TAC Модуларен Бул Бар Одговара 2010-2022 Тојота 4Runner (Исклучи 2014-2022 Ограничен/2019-2022 Nightshade Издание/2022 TRD Спорт)(Патент Бр.: НИ 10,315,599 B2)

TAC Модуларен Бул Бар Одговара 2010-2022 Тојота 4Runner (Исклучи 2014-2022 Ограничен/2019-2022 Nightshade Издание/2022

Buyers rating:
DEN 3023.76

Количина на стоки

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВА - Само се вклопуваат за 2010-2022 4 Runner (Исклучи 2014-2022 Ограничен / 2019-2022 Nightshade Издание / 2022 TRD Спорт)(ве Молиме контактирајте со нас за да се потврди fitment пред да нарачате).ПОВРШИНА - TAC Предатор Бул Бар направен од тешки-должност на сите-челична рамка, цврсти и издржливи.Тоа е составен од пет делови, главно, да се зголеми вашиот DIY забава и опремување на вашиот камион.TAC двојна фаза фина текстура црна заврши за ' рѓа отпор и кориснички изглед!.ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН - TAC Предатор Бул Бар со мрежа верзија дизајн дава на вашето возило подобро дисипација на топлина ефект преку силен проток на управниот структура. (LED светло за инсталација на хардвер вклучени во комплетот).Тоа може да се обезбеди пред заштита.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Лесно топ-на инсталација.Без дупчење потребно.Сите хардвер монтажа и Инсталација на настава се вклучени.Тоа може да се меша со предниот браник монтирани сензори.НЕ-КАВГА ГАРАНЦИЈА - TAC 5-годишна гаранција против производствени дефекти!. 20" LED светло ,IP67 водоотпорен стапка.Оригиналниот жици се подигнат со нож осигурач за повеќе безбедносни заштита.Модуларен бул бар 1 сет.Табличка заградата.Монтажа голема заграда и хардвер.Инсталација настава.Mesh плоча.LED светло монтажа голема заграда.Модуларен бул бар 1 сет.Табличка заградата.Монтажа голема заграда и хардвер.Инсталација настава.'Рѓа Заштита.Нула Заштита.Одговара 20" LED Светло.Одговара TAC Мрежа Плоча.Лесна Инсталација.Одговара На Сите Американски Табличка.Двоен Слој.Професионална Заштита.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки

★Cleaning tool решение : да се создаде уреден и организиран куќа ★Ѕидмонтирани мултифункционален метла рек :

DEN 263.76
Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1611.36