• Неодамнешно
NEERIX Силикони Храна за Миленичиња Може да Капак Опфаќа за Куче и Мачка, со Датум Рака Лесно да се Запомни Може да Отворање Датум, Одговара на 3 Стандардни Големини

NEERIX Силикони Храна за Миленичиња Може да Капак Опфаќа за Куче и Мачка, со Датум Рака Лесно да се Запомни

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Разноврсна може да капаци за храна за миленичиња лименки, го задржува вашиот миленик храна свежа подолго и да ги задржи на храната запечатени без мирис во вашиот фрижидер.Им ПОМОГНЕ СЕЌАВАМ МОЖЕ да ОТВОРАЊЕ ДАТУМ : месецот и денот се испечатени на капакот од можете.Само поместете го покажувачот на капакот за да се укаже на денешниот датум.Не грижете се за заборавање на отворањето датум на да.Одговара 3-унца, 5.5-унца, 12-унца и 13.2-унца храна за Миленичиња лименки, итн.Внатрешен Дијаметар : 2.56 инчен,2.95 инчен и 3.35 инч.И двете Може да ги покрие и лажици се BPA free, безбедни и здрави, можете да контактирате со храна директно, да ги задржи на храна за миленичиња свежа и вкусна.Издржливи и обновливи, за Разлика од пластични капаци, се држат филм и други расположливиот складирање објекти, силиконски, може да ги опфаќа нема да попуштат,да се топи,или да искриват.Овие можат да се користат одново и одново.NEERIX МОЖЕ да КАПАЦИ ЗА PETUniversal силикони може да капаци за храна за миленичиња конзерви, се задржи вашето домашно милениче храна свежа и вкусна, пет омилени.Месецот и денот се испечатени на капакот од можете.Само поместете го покажувачот на капакот за да се укаже на денешниот датум.Не грижете се за заборавање на отворањето датум на да.Може да ги Покрие : Големина : Внатрешен дијаметар 65mm; 75мм; 85mm Color : Red Material : Силика гел, BPA free.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски

На knurled зафат рачка на screwdrivers е ергономски обликувани и направени од страна на ујп материјал за да се спр

DEN 839.76