• Неодамнешно
РБЦ Cam Следбеник S48 1.500 надворешен Дијаметар, Стандард Студ Типот на Шрафцигер Слот, Unsealed Cam Следбеник

РБЦ Cam Следбеник S48 1.500 надворешен Дијаметар, Стандард Студ Типот на Шрафцигер Слот, Unsealed Cam Следбеник

Buyers rating:
DEN 1447.92

Количина на стоки

Навој студ за монтажа погодност.Внатрешни игли валчести конфигурација за умерена товари.Насила пресек надворешниот прстен за да се намали деформација под оптоварување.Дизајниран за да се обезбеди оптимален компромис помеѓу надворешниот прстен сила и теоретски носивоста.Шрафцигер отворот за главата за инсталација со рамна-нож со шрафцигер.Овој стандард студ РБЦ игла имајќи cam следбеник е традиционален во дизајн, со тешки надворешниот прстен пресек и целосна дополнување на игла ролки.Тоа нуди висок динамички и статички товар сметководствена способност, и анти-триење перформанси, во компактен дизајн.Тоа може да се користи како песна ролери, на cam следбеник, и тоа може да биде дел од еден широк спектар на линеарно движење системи.РБЦ Лежишта е обезбедување имајќи решенија за нашите клиенти од 1919 година. А јавно се тргува компанија (NASDAQ : ROLL), РБЦ во моментов има 23 производствени капацитети низ целиот свет, со 18 наоѓа во САД.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки

★Cleaning tool решение : да се создаде уреден и организиран куќа ★Ѕидмонтирани мултифункционален метла рек :

DEN 263.76
8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски

Доволно да го користите : ќе добиете 8 парчиња од нерѓосувачки челик, храна за миленичиња лажици во црна

DEN 287.76
Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1611.36
Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален

Вистински оем замена дел.Sipromac е основана во 1980 година и е призната во пакување на храна и преработка за п

DEN 4150.32
STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски

На knurled зафат рачка на screwdrivers е ергономски обликувани и направени од страна на ујп материјал за да се спр

DEN 839.76