• Неодамнешно
Креативност MGN12 Линеарна Железнички Водич со MGN12H Имајќи Лизгачки Блок за Ender 3 Corexy Tronxy 3D Принтери Надградби и CNC Машина (2 парчиња на Пакет 450 мм), 2 ПАРЧИЊА 450MM

Креативност MGN12 Линеарна Железнички Водич со MGN12H Имајќи Лизгачки Блок за Ender 3 Corexy Tronxy 3D Принтери

Buyers rating:
DEN 1125.36

Количина на стоки

Висок квалитет : Професионални и технички челични шини и блокови за ниско-триење лежишта, долготрајни и долготрајни.Оксидација превенција од electroplating (хром позлата).Muti-користење на : Примена на CNC делови, 3d принтер делови, phlx производство на опрема, печатени кола, IC собранието опрема, медицинска опрема, робот оружје, и други мали линеарно движење машини, линеарно движење мерење опрема.Лесно да се размонтираат и инсталирајте : Задржете го ролери нагоре за време на процесот на демонтажа за да се спречи топката од случајно паѓање.Високиот модул на точноста,Ниско ниво на бучава.Гаранција : Секој производ помина КК пред пратката.Но, ако имаш проблем, ние обезбедуваме бесплатно вратите/размена во 90 дена, pls контактирајте со нас.Пакување Листа : 450mm MGN12 Линеарна Railx2, MGN12 H Лизгачки Blockx2. Функција : 1. Висок квалитет на материјалите : Професионални и технички челични шини и блокови за ниско-триење лежишта, долготрајни и долготрајни. 2. Блок : MGN12 H топката имајќи превоз.Блок материјал : не ' Рѓосувачки Челик.Блокови се претходно вчитани. 3.Површината технологија : Оксидација превенција од electroplating (хром позлата),Високиот модул на точноста,Ниско ниво на бучава,Посилни отпорност на абење. 4. Muti-користење : Направен од Имајќи Челик со ниско ниво на триење коефициенти што се Користи во уреди за производство на semiconductors, печатени кола, IC пакети, медицински помагала, робот оружје, прецизност encoders и други мали линеарно движење уреди. 5. Лесно да се размонтираат и инсталирајте : Задржете го ролери нагоре за време на процесот на демонтажа за да се спречи топката од случајно паѓање.Должина (опционално) : Прибл. 200mm / 7.8 инчен / 250mm / 9.84 инчен, 300мм / 11.8 инчен, 350mm / 13.7 инчен, 400mm / 15.7 инчен, 450 мм / 17.7 инчен Материјал : Легиран Челик Тип : слајд железнички Слајд железнички : линеарна водич железнички Пакување листа : 2 x MGN12 линеарна водич железнички 2 x MGN12 H линеарни блок.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки

★Cleaning tool решение : да се создаде уреден и организиран куќа ★Ѕидмонтирани мултифункционален метла рек :

DEN 263.76