• Неодамнешно
Airlove кутија Капчиња Заклучување Бод Маркери за Плетење Бод Контра Игла Клип со Чување

Airlove кутија Капчиња Заклучување Бод Маркери за Плетење Бод Контра Игла Клип со Чување

Buyers rating:
DEN 207.12

Количина на стоки

Материјал : пластика.Димензии : Должина и ширина на чорапи околу 3*2.5 cm Љубов должина и ширина околу 2*1.5 cm Грешка за 1cm.Пластични плетење капчиња за заклучување се доволно за да вашиот дневен плетење употреба.Плетење капчиња маркери се во можност да се одбележи бода сигурно и нема да се лизга надвор или финтата вашиот плетење лесно.Тие може да се користи за да се означи почетокот и на крај на конците,каде да се направи одредена бод,и повеќе.пластика.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски

Доволно да го користите : ќе добиете 8 парчиња од нерѓосувачки челик, храна за миленичиња лажици во црна

DEN 287.76
Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер

БРЗО СКЕНИРАЊЕ : Симплекс скенер; скенира во боја, сиво и црно / бело.Скенира брзина од 2.5 секунди по стран

DEN 19080.00