• Неодамнешно
Продолжен Mouse Pad Големи Gaming Mouse Pad 24x14инчен со Не се Лизга Гумени База Водоотпорен XXL Тастатура Подлога Компјутер Биро Заштитник Мат за Гејмер,Дома,во Канцеларија на Р

Продолжен Mouse Pad Големи Gaming Mouse Pad 24x14инчен со Не се Лизга Гумени База Водоотпорен XXL Тастатура

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Дизајниран со густа текстура гумени, на mouse pad ќе зафат што биро цврсто, да се избегне случајно движење и да се обезбеди стабилна работа на глувчето/тастатура. 2 x Тастатура чистење кал,може да се чисти вашиот КОМПЈУТЕР / лаптоп тастатури, печатач, камери, глувчето, калкулатор, екран, игра контролер, фан рамка, автомобил штекер, bookcase агол, фан решетка, климатизација отвори, автомобил отвори, автомобил dashboards,прозорец песна, часовник, далечински управувач, мебел, итн.Чувајте ги вашите биро чисти и uncluttered.Нашите mouse pad има различни прекрасни бои, овој влошки ќе последните години, ако има проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Казна-текстура површината подобрува следење на движењата на глушецот, не се лизга гумени undersurface цврсто костец на десктоп.Ако имате било какви прашања, ве молиме кликнете на продавачот прекар потоа кликнете на "постави прашање" да не контактирате .Нуди различни симпатична модел на избор ,совршен за двете жени и мажи.Во потрага по забавен начин за да заличи до вашиот канцелариски простор?Во потрага по уникатен подарок за ко-работник, вработен, шеф, или учител?Сте се почувствувале на рацете,зглобовите и рацете болни или беспомошна по цел ден на работа?Добредојдовте на нашиот продавница за цел Mouse Pad.11 инчи,што е доволно голема за да одговара на вашите полна големина тастатура, глувче, лаптоп или друг објект на масата,давање на повеќе простор за професионална игри или канцелариска работа.Не се Лизга Гумени База : долниот база на целосна биро mouse pad е направен од добри природни гума,кој е без штета за човекови хит.Ултра Мазна Површина : Овој продолжен mouse pad е лесно да се чистат со влажни партал или мијат,нема деформација и многу потрајни од оние другите.Додадете контакт на уметноста во вашиот животен стил,Уникатен облик и исклучителна илустрација направи mouse pad една елегантна декорација, додадете личност во вашата канцеларија биро Материјал : Глувчето Мат : Дише ткаенина,удобно Lycra Површината и Не се Лизга Гумени База Карактеристики : Не-токсични, без мирис, безопасни за здравјето.Персоналните Илустрација Дизајн : Смешни mouse pad со дизајн деликатна шема, мулти-тема серија mouse pad, одличен подарок идеја за момчиња, девојки, соработници, мајки, роденден, назад на училиште, Денот на Вљубените, Ден Велигден, Ден на Мајката, Денот на Трудот, ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста и Божиќ.рамнење на површината исто така ги штити вашето биро површина од гребнатини/штета!Напомена : не грижете се за отровни материјали мирис со помош на глувчето подлога кога ќе ја добијат,мирисот ќе исчезне во грациозен за некое време.Handpicked шема се повеќе атрактивни.Опис на производот : Боја : Апстракт Пакет се вклучуваат : 1 x 24x14 инчен Продолжен XXL Големи Gaming Mouse Pad,подобрување на вашиот гејмерски/работно искуство.11 во), таа е дебела доволно да ги заштити и поддршка на вашиот зглоб и да се обезбеди мека, cushioned чувство и доволно голема за да се покријат глувчето за движење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bisbell Универзален Нож Стража, Големи, Трајни Полипропилен тежок Случај, Полн Магнетни Обвивка, Безбедно Складирање

БЕЗБЕДЕН, ХИГИЕНСКИ простор за ЧУВАЊЕ Компактен тежок случај со целосна магнетни поставата брави во ва

DEN 139.20
8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 Парчиња Куче, Мачка Храна Лажица домашно Милениче Може да се Храна со Лажица од не ' Рѓосувачки Челик и Силиконски

Доволно да го користите : ќе добиете 8 парчиња од нерѓосувачки челик, храна за миленичиња лажици во црна

DEN 287.76
guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки

★Cleaning tool решение : да се создаде уреден и организиран куќа ★Ѕидмонтирани мултифункционален метла рек :

DEN 263.76