• Неодамнешно
KHJK Линеарно Движење Водичи 1pc SBR16-L-400mm Линеарна Водич CNC Рутер за 3D Печатење Дел Линеарна Железнички Водич SBR16 16mm Линеарна Железнички L 400mm Chfeng-g

KHJK Линеарно Движење Водичи 1pc SBR16-L-400mm Линеарна Водич CNC Рутер за 3D Печатење Дел Линеарна Железнички

Buyers rating:
DEN 2090.40

Количина на стоки

Производ : SBR16-L-400 мм линеарна водич.Пакетот вклучува : 1 точка.Должина : 400 мм.Ве молиме потврдете го моделот и големината пред да го купат.Должина : 400 мм.Ве молиме потврдете го моделот и големината пред купување.Ако имате било какви прашања или проблеми по купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки

★Cleaning tool решение : да се создаде уреден и организиран куќа ★Ѕидмонтирани мултифункционален метла рек :

DEN 263.76
Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер

БРЗО СКЕНИРАЊЕ : Симплекс скенер; скенира во боја, сиво и црно / бело.Скенира брзина од 2.5 секунди по стран

DEN 19080.00