• Неодамнешно
YIBANG-DZSW Дигитални Лукс Метар LM610 Illuminometer Светлина Метар 100,000 ЛУКС Дигитални Luxmeter Светлост Лукс Валутна Тест Max Min Illuminometers Photometer Дигитални Photometer (Боја : 2, Големина : LM610)

YIBANG-DZSW Дигитални Лукс Метар LM610 Illuminometer Светлина Метар 100,000 ЛУКС Дигитални Luxmeter Светлост

Buyers rating:
DEN 1478.40

Количина на стоки

Висока прецизност,мерен опсег : 0-100.000 лукс.Автоматското мерење на ниво на селекција.Max и min читање задржете функција.ЛУКС/ВАЛУТНА единица избор.Читање заклучен задржете.Illuminance мерен опсег OLu X-100 KLux/~10 KFc Accuracy опсег : 10.000 Лукс/(4%rdg+10dgts)Собна температура мерен опсег : -10℃~60℃Точноста опсег : ±2.0℃Употреба на животната средина : подолу 2000m висина, релативната влажност ≤80%RH, внатрешна употреба.Течни кристали : 4-цифрен течни кристали, прикажување на "999 Sampling го оценувате : 0.5 seconds Sensor : Силикон Photocell Data задржување : √ Светлото на екранот : √Автоматско исклучување : √ Низок напон прашува : √Батерија : 1.5 Va3 (No. 7 батеријата)Големина : 154×59×30mm Weight : за 200g (вклучувајќи батерија).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски

На knurled зафат рачка на screwdrivers е ергономски обликувани и направени од страна на ујп материјал за да се спр

DEN 839.76
Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Xerox DocuMate 4700 Боја Документ Flatbed Скенер

БРЗО СКЕНИРАЊЕ : Симплекс скенер; скенира во боја, сиво и црно / бело.Скенира брзина од 2.5 секунди по стран

DEN 19080.00
guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки

★Cleaning tool решение : да се создаде уреден и организиран куќа ★Ѕидмонтирани мултифункционален метла рек :

DEN 263.76