• Неодамнешно
РБЦ Cam Следбеник S52 1.625 надворешен Дијаметар, Стандард Студ Типот на Шрафцигер Слот, Unsealed Cam Следбеник

РБЦ Cam Следбеник S52 1.625 надворешен Дијаметар, Стандард Студ Типот на Шрафцигер Слот, Unsealed Cam Следбеник

Buyers rating:
DEN 565.20

Количина на стоки

Навој студ за монтажа погодност.Внатрешни игли валчести конфигурација за умерена товари.Насила пресек надворешниот прстен за да се намали деформација под оптоварување.Дизајниран за да се обезбеди оптимален компромис помеѓу надворешниот прстен сила и теоретски носивоста.Шрафцигер отворот за главата за инсталација со рамна-нож со шрафцигер.Овој стандард студ РБЦ игла имајќи cam следбеник е традиционален во дизајн, со тешки надворешниот прстен пресек и целосна дополнување на игла ролки.Тоа нуди висок динамички и статички товар сметководствена способност, и анти-триење перформанси, во компактен дизајн.Тоа може да се користи како песна ролери, на cam следбеник, и тоа може да биде дел од еден широк спектар на линеарно движење системи.РБЦ Лежишта е обезбедување имајќи решенија за нашите клиенти од 1919 година. А јавно се тргува компанија (NASDAQ : ROLL), РБЦ во моментов има 23 производствени капацитети низ целиот свет, со 18 наоѓа во САД.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски

На knurled зафат рачка на screwdrivers е ергономски обликувани и направени од страна на ујп материјал за да се спр

DEN 839.76
Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1611.36