• Неодамнешно
Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни

Faller FA130895 мешалка Модел Комплет, Разни

Buyers rating:
DEN 1611.36

Количина на стоки

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Песна ширина : H0, скала : 1/87, епоха : III, точка категорија : индустрија.Кула миксер со лифт, висока силоси и сцената со скалите.На голема порта на ѕиданите мешање кула овозможува транспорт на возила да се вози во.Оградата за просторот за складирање е вклучена.Модел без функција.Овој комплет содржи : 264 парчиња во 6 бои, прозорец делови и 1 собрание инструкции (англиски јазик не е загарантирана).Употреба пластични лепак за изработката.Димензии : 150 x 115 x 222 мм, 135 x 80 x 38 mm.Квалификација На Ниво На : На Сите.Мерач : H0, Скала : 1/87, Епоха : II, Точка Категорија : Индустрија, Детален Модел Комплет од FALLER!Кула миксер со лифт, висока силоси и сцената со скали.На голема порта на тули за мешање кула овозможува товарни возила на патеката.Оградата за просторот за складирање е вклучена.Не-функционален модел.Овој комплет содржи : 264 парчиња во 6 бои, прозорец делови и 1 собрание инструкции.Користете Faller Експерт пластични лепак за изработката.Димензии : 150 x 115 x 222 мм, 135 x 80 x 38 mm.Ние препорачуваме Faller 170490/170492 и Vallejo бои.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STREBITO Прецизност Шрафцигер Поставите 191-Парче Мулти-Малку Шрафцигер 1/4 Инчи Орев Возачот Дом Алатка Електронски

На knurled зафат рачка на screwdrivers е ергономски обликувани и направени од страна на ујп материјал за да се спр

DEN 839.76
Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 035-0050 Тајмер, Nais Мултифункционален

Вистински оем замена дел.Sipromac е основана во 1980 година и е призната во пакување на храна и преработка за п

DEN 4150.32
guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

guoda Метла Носителот-Гаража Организација самолепливи Метла Држач, Четка, Тешки Ѕид Поставена Четка Клип Закачалки

★Cleaning tool решение : да се создаде уреден и организиран куќа ★Ѕидмонтирани мултифункционален метла рек :

DEN 263.76